Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).

Wiedza bieżąca

Aktualności

Kompletujemy wyposażenie kuchni - Jakie są najlepsze noże kuchenne? Zobacz

kuchenne noże japońskie
Author: Chroma
Source: http://www.smakprostoty.pl/index/1/36/4/chroma__haiku/id
Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu każdego z nas. To właśnie tu każdego dnia przygotowujemy posiłki, robimy kawę i spotykamy się z domownikami. Ażeby praca w kuchni była możliwie najbardziej komfortowa i szybka, warto się zatroszczyć o potrzebne sprzęty jak i akcesoria uzupełniające. Co będzie potrzebne w pierwszej kolejności i gdzie szukać takich elementów?

Jak za granicę, to wtedy przez Zachód

dominkana
Author: Daniel Lobo
Source: http://www.flickr.com
Wycieczki do innych krajów są obecnie znacznie bardziej popularne niż jeszcze 10 lat temu. Co sezon dziesiątki tysięcy obywateli RP nastawiają personalny kompas w kierunku dobrego odpoczynku. W grupie raz po raz typowanych dróg znajduje się wektor Dominikana z Niemiec jak i Kuba z Niemiec.

Z jakich powodów odpoczynek w gospodarstwie agroturystycznym to dobry pomysł?

A Ty potrafisz odpoczywać?
Author: Bird&Co.
Source: Bird&Co.
Polska od dawna nie jest już na szczęście rolniczym krajem. Przecież rolnictwo to niezmiernie istotna część gospodarki, ale nie ma sensu, aby działali w niej praktycznie wszyscy ludzie. Prawda jest taka, że w dalszym ciągu w naszym kraju jest za duża ilość osób zamieszkujących wieś, ale bardzo często Polacy wyłącznie na papierze zamieszkują wieś. Gdy zdecydowana większość osób mieszka w miastach, nie może jakoś dziwić, iż najzwyczajniej w świecie pragniemy mimo wszystko wyjechać na trochę na czystą polską wieś.

W jaki sposób osoby zatrudnione oraz mieszkające w wielkim mieście radzą sobie z kwaterunkiem

Wrocław
Author: Ashlynn Pai
Source: http://www.flickr.com
Mieszkanie w dużym mieście jest bardziej kosztowne niż w przypadku zamieszkiwania na wsi - to osąd osób, które od dziecka są zameldowane na terenach prowincjonalnych. Czy ta hipoteza pozostaje prawdziwa?

Francuskie auta od dawna mają w Polsce dużą rzeszę zwolenników

tylna belka peugeot 206
Mimo że pojazdy pochodzące z Francji nie zawsze słyną z bezawaryjności są u nas popularne. Polscy kierowy doceniają francuskie marki samochodów za bogate wyposażenie, ładne wnętrza, spory komfort jazdy.

Dzbaneczki mające podgrzewacz

Czajnik ceramiczny
Wonny napar herbaciany to malutka rozkosz, którą można delektować się powoli, aby co dzień pozwolić sobie na chwilę wytchnienia.

Wykorzystywanie wakacji nad polskim morzem

Bałtyk
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Bardzo wiele ludzi każdego roku spotyka się z dylematem dotyczącym miejsca i metody spędzania urlopu. Ostatnio na przykład bardzo powszechne stało się wyjeżdżanie do innych krajów na wakacje. Jednak dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na wyjazdy za granicę, pozostaje spędzanie urlopu na terenie Polski. Pod tym względem też jest sporo dobrych opcji.

Udane wakacje za granicą - zaufane biuro podróży i koszty związane z wyjazdem z dalsze zakątki globu

podróże egzotyczne
Source: pixabay.com
Niemal cały rok każdy z nas czeka na wymarzony urlop. W zależności od naszych potrzeb a także możliwości finansowych możemy zdecydować się na wczasy zagranicą bądź w ojczystych kurortach turystycznych.

W którym kraju dobrze jest zamieszkać

niemcy
Author: Jose Monsalve 2
Source: http://www.flickr.com
Lubisz podróżować i masz odczucie, że jeszcze nie wiesz, w jakim państwie byłoby ci najlepiej? O ile uwielbiasz odwiedzać nowe krainy, a dłuższe podróże nie są ci obce, z całą pewnością nie raz przeszło ci przez myśl, że może warto byłoby osiedlić się w obcym państwie. Tylko w którym?

Pages

Subscribe to RSS - Wiedza bieżąca