Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).

Nauka nie kończy się na szkole

Aktualności

Dokąd wybrać się na weekendową wycieczkę? Nim zdecydujesz sprawdź nasze podpowiedzi

krajobraz gór
Author: tinyfroglet
Source: http://www.flickr.com
Dzisiejszy tryb funkcjonowania bardzo niekorzystnie oddziałuje na ogólny stan naszego organizmu. Za dużo czasu poświęcamy naszym sprawom zawodowym. Ponieważ najczęściej płace są na bardzo niskim poziomie, w wolnych dniach dorabiamy w innych miejscach.

Instruktaże coroczne - szczegółowe informacje

kask
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Przeprowadzenie szkolenia BHP przez pracodawcę to jego zadanie nie tylko przed rozpoczęciem wykonywania pracy przez pracownika. Jest ono bowiem ważne jedynie przez pewien okres. Podstawę prawną omawianego obowiązku pracodawcy stanowią regulacje zarządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dn. 27 lipca 2004 r. Na ich gruncie powinien on zapewnić pracobiorcom odbycie szkolenia dotyczącego BHP. Tyczy się to wszystkich pracowników zaangażowanych na stanowiskach robotniczych, administracyjno-biurowych a także tak zwanej kadry kierowniczej - niezależnie od realizowanych przez nich działań.

Jakie kursy warto wybierać, aby później nie mieć większych trudności ze znalezieniem dobrej pracy

kurs, szkolenie
Author: Fabrice Florin
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli wierzyć rozmaitym dysertacjom, to profesję zmieniamy przynajmniej kilka razy w ciągu kariery zawodowej. Pomału zapominamy o epoce, gdy nie dosyć, że całe życie pracowało się w tylko jednym zakładzie, to poza tym w ogóle nie zmieniało się profesji.

Organizowanie prezentacji w wynajętej sali

Biurowce
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com
Na pewno wszyscy zdają sobie sprawę, że każda firma potrzebuje mieć swoją siedzibę. Będzie to miejsce widniejące w adresie kontaktowym przedsiębiorstwa, gdzie przesyłana będzie korespondencja służbowa. Przede wszystkim jednak, jeżeli jest taka potrzeba, tę lokalizację odwiedzać będą ewentualni klienci przedsiębiorstwa.

Garść sugestii, jak zarezerwować najlepszą salę na konferencję albo warsztaty

Sala konferencyjna
Author: Daniel X. O'Neil
Source: http://www.flickr.com
W Polsce powstaje coraz więcej znakomicie wyposażonych lokali konferencyjnych. Jak z atrakcyjnej oferty wybrać tę najtrafniejszą? Sala konferencyjna będzie niezbędna, kiedy chcemy zorganizować większe wydarzenie, sympozjum, szkolenia lub duże spotkanie biznesowe. Jeśli planujemy jakąś salę wynająć, nie zapominajmy, aby ją zarezerwować z odpowiednim wyprzedzeniem.

Praca na Śląsku

Ocena pracownika
Author: Victor1558
Source: http://www.flickr.com
„Gliwice. Przyszłość jest tu”. Tak brzmi spot telewizyjny miasta. Lecz, czy faktycznie w owym mieście na Górnym Śląsku spotka nas idealna przyszłość? Powinno się mieć na uwadze, iż Gliwice na swoją obecną markę pracują raptem od kilkunastu lat, a zaczynały od olbrzymiego bezrobocia który miał związek z przebudową a także rozkładem przemysłu ciężkiego, kopalń czy huty.

Czas na dobrą pracę – od czego warto współcześnie zacząć szukanie odpowiedniej propozycji?

disco
Nowoczesne czasy mają to do siebie, że ciężko w nich znaleźć satysfakcjonującą pracę. Niekiedy bywa i tak, że pracy na rynku nie ma w ogóle. Co zrobić, kiedy to my znajdziemy się w tak problematycznym położeniu? Okazuje się, że są na to sposoby, jednakowoż nie każdy je zna, nie każdy poza tym pragnie się do nich zastosować.

Nowatorskie technologie oraz ich wykorzystanie w obecnym biznesie

praca w firmie informatycznej
Author: Samson Loo
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze wcale nie tak dawno temu nikt z nas nie był nawet w stanie wyobrazić sobie tego, że w każdym domu korzystać będzie można z globalnej sieci komputerowej. Obecnie technologie informatyczne są powszechnie używane we wszystkich dziedzinach , w których działa człowiek. Nie omijają one także biznesu, który czerpie z nich pełnymi garściami.

Rozwijaj własne umiejętności przez odpowiednie szkolenia, to bez wątpienia okaże się pomocne w wykonywaniu obowiązków

Poprzebierane dzieci
Author: davitydave
Source: http://www.flickr.com
Są takie profesje, w których skończone studia i wypracowany tytuł nie zwalaniają z przymusu nieustannego podnoszenia kwalifikacji i poszerzania zakresu wiedzy i umiejętności. Do podobnych zawodów z pewnością zaliczają się profesje terapeutów i ludzi zajmujących się maluchami. Z roku na rok stwierdza się coraz więcej przypadków przeróżnych zaburzeń rozwoju u najmłodszych.

Pages

Subscribe to RSS - Nauka nie kończy się na szkole