Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/gimforum.pl/modules/block/block.module).

Nauka nie kończy się na szkole

Aktualności

W jaki sposób wziąć auto w leasing?

skoda
Author: order_242
Source: http://www.flickr.com
Leasing samochodu to niebywale pomyślne rozwiązanie nie tylko dla właścicieli przedsiębiorstw, ale także dla prywatnych klientów, którzy nie chcą zaciągać kredytu bankowego, a jedynie wypożyczyć auto na podany w kontrakcie czas. Podpisując papiery decydujemy się na wydzierżawienie samochodu zobowiązując się przy tym do spłacania comiesięcznych rat. Są one dużo mniejsze aniżeli w przypadku kupna auta, ponieważ stajemy się jego użytkownikami, a nie właścicielami. W jaki sposób można wobec tego wziąć leasing na auto?
Tags: 

Noclegi dla firm zazwyczaj opłacają się w zwykłych domach

Apartament
Author: Artem Svetlov
Source: http://www.flickr.com
Apartamenty Wrocław odnajmuje także pracownikom firm
Kiedy przedstawiciele handlowi podróżują pomiędzy różnymi kontrahentami, aby zachęcić do korzystania z przedmiotów swojej firmy, to może się okazać, że czasami nie będzie im się opłacało wracać do mieszkania. Lepiej zrobią, kiedy zostaną na miejscu i czekają na spotkanie z innym kontrahentem.

Szybsze i bardziej sprawne prowadzenie działalności na przykładzie przedsiębiorstw szkoleniowych

szkolenie
Author: Heinrich-Böll-Stiftung
Source: http://www.flickr.com
Firmy szkoleniowe mają charakterystyczną specyfikę działalności: muszą w pierwszej kolejności zebrać grupę osób, które będą uczestniczyły w szkoleniach, w dalszej kolejności zrealizować je i wydać wymagane zaświadczenia. Podstawowa działalność wymaga zatem w tym przypadku przede wszystkim dysponowania wystarczającą grupą szkoleniowców, którzy są w stanie uczyć danego materiału i odpowiednio przygotować uczestników, by mogli ostatecznie zdać test i otrzymać potwierdzenie zdobytych kwalifikacji.

Praca na Śląsku

Ocena pracownika
Author: Victor1558
Source: http://www.flickr.com
„Gliwice. Przyszłość jest tu”. Tak brzmi hasło miasta. Jednak, czy doprawdy w owym mieście na Górnym Śląsku spotka nas dobra przyszłość? Powinno się mieć na uwadze, iż Gliwice na swoją obecną markę pracują dopiero od parunastu lat, a startowały z wielkim wskaźnikiem bezrobocia związanego z przekształceniami oraz upadkiem przemysłu ciężkiego, kopalń czy huty.

Znane clipboardy stały się praktyczne w trakcie spotkań firmowych, gdzie w posiadaniu każdego uczestnika jest także teczka konferencyjna

Szkolenie
Author: Lifescience Resources Hawaii
Source: http://www.flickr.com
Wygłaszanie szkoleń bądź zebrań w przedsiębiorstwie ma rozmaite formy, które są na ogół dopasowane do specyfiki firmy i zamysłu spotkania. Użytkuje się z prezentacji multimedialnych, organizuje burze mózgów, a nieraz sięga się bardziej niecodziennych metod, które mają uruchomić grupę do produktywnego myślenia.

Praca na placach budowy – jakim sposobem można efektywnie zatroszczyć się dziś o własne bezpieczeństwo?

odzież robocza empak
Author: Empak
Source: Empak
Polska jest współcześnie jednym wielkim placem budowy, co doskonale świadczy o tym, że kraj rozwija się faktycznie bardzo szybko. Lokalny rynek posiada dosyć duże zapotrzebowanie na mieszkania, przede wszystkim w dużych miastach, gdyż młodzi ludzie intensywnie migrują ze wsi i niewielkich miasteczek do większych aglomeracji w poszukiwaniu zadowalającej pracy bądź możliwości edukacyjnych.

Praca: w jaki sposób i w jakich miejscach jej szukać?

praca, pracownik
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Sytuacja na na naszym rynku pracy nie wygląda dobrze. Ze znalezieniem zatrudnienia mają trudności nie tylko absolwenci studiów wyższych, ale także osoby, które straciły pracę na skutek redukcji zatrudnienia. Nie ma się więc co dziwić, że niemała liczba osób bezskutecznie poszukujących pracy decyduje się wyjechać do pracy za granicę.

Organizacja narad - najważniejsze kwestie

konferencja
Author: World Trade Organization
Source: http://www.flickr.com
Porządnie zaaranżowana konferencja gwarantuje sukces. Jeśli zależy nam, ażeby go osiągnąć, należałoby zastanowić się nad zaangażowaniem jednostki z zewnątrz. Stosowne jednostki są w stanie zapewnić wszechstronne doradztwo z zakresu interesującej nas dziedziny. Współpracują też nierzadko z ośrodkami szkoleniowymi, które mają do swojej dyspozycji sale szkoleniowe Wrocław, profesjonalny sprzęt i oferują różnorodne dodatkowe usługi.

Jak wygląda współczesna obróbka elementów mechanicznych, jakie korzyści może dać kurs operatora CNC.

Szkolenie
Author: mik Krakow
Source: http://www.flickr.com
Mimo faktu, że współczesny świat obecnie opiera się na elektronice, to nadal najróżniejsze mechaniczne urządzenia są często stosowane w wielu zastosowaniach. Z tym że ogromnie się powiększyła ich precyzja wykonania, a wszystko dzięki nowoczesnym metodom obróbki. Obecnie zdecydowana większość prac wiążących się z obrabianiem metali jest realizowana przy pomocy maszyn sterowanych numerycznie.

Pages

Subscribe to RSS - Nauka nie kończy się na szkole