Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/gimforum.pl/modules/block/block.module).

Nauka nie kończy się na szkole

Aktualności

Nauka języka obcego przyjmuje w obecnych czasach różne odmiany - jak wybrać najlepszą?

Kurs angielskiego
Author: University of the Fraser Valley
Source: http://www.flickr.com
Nie ma wątpliwości, iż w obecnych czasach władanie na wysokim pułapie językiem obcym bywa bardzo respektowane, a czasem wprost konieczne, jeżeli staramy się podjąć pracę w internacjonalnej firmie. Trening języka rozpoczyna się już w szkołach podstawowych, niemniej jednak nie każdy ma wrodzone umiejętności filologiczne, żeby w takim trybie nauki osiągnąć wysoki poziom.

Parę podpowiedzi dla szukających księgowego

Każda działalność gospodarcza musi prowadzić ewidencję finansową. W przeszłości były to olbrzymie księgi, w których właściciele notowali wszelkie operacje pieniężne. Potem tych ksiąg musiało być więcej, bo firmy zwiększały się. A obecnie większość rachunków prowadzi się z pomocą aplikacji cyfrowych. Przedsiębiorstwa są większe, a więc i rozmaitych transakcji jest wiele. Na dodatek prawo fiskalne w naszym kraju (w innych też) jest zawiłe, zatem księgowy powinien posiadać porządne wykształcenie z tej dziedziny.

Jak dobrze przeprowadzić inwentaryzację roczną w przedsiębiorstwie

Dokumenty
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
W dowolnej większej firmie, a szczególnie w przedsiębiorstwie, które zajmuje się na głównie sprzedażą, pojawia się kłopot z przeprowadzaniem inwentaryzacji. Wszyscy pracownicy, jeśli towar nie jest w żaden sposób objęty ubezpieczeniem, obgryzają paznokcie i czekają na ten dzień, kiedy dowiedzą się, ile zostanie im potrącone z wynagrodzenia, kiedy tylko wyjdzie na jaw, że w inwentarzu występują niezgodności ze stanem magazynowym. Mnóstwo ludzi świetnie zna ten stres i nie cierpi zakładu, przełożonego i w ogóle swojego zawodu za to, że musi się z tym mierzyć, i w ten sam sposób każdego roku w środku zimy.

Szkolenia dla firm – czemu wskazane jest obecnie zainwestować w rozwój zatrudnianych pracowników?

firma
Author: KOMUnews
Source: http://www.flickr.com
Firmy dziś przykładają istotną wagę do procesu rekrutacji. Dlaczego? Przede wszystkim, przez wzgląd na fakt, że świetnie wiedzą, iż zgrana kadra, składająca się z bardzo dobrze wykształconych, zorientowanych na cel osób ma podstawowe znaczenie dla osiągnięcia rynkowego sukcesu.

Należy wykonywać szkolenie z praw autorskich

Prawo autorskie
Author: Tori Rector
Source: http://www.flickr.com
Gdy coś wymyślimy to przynależy to do nas
Coraz więcej osób rozpoczyna pracować na swój rachunek wykorzystując pracę własnego intelektu, a więc to co wymyślą oraz sami stworzą. W ten sposób działają graficy, fotografowie, a także ludzie trudniący się tworzeniem artykułów albo książek. Ważne jest tu to, żeby zdawali oni sobie sprawę z tego, że okazuje się być to ich własność i nikt bez ich zgody nie ma szansy korzystać z tego, co oni przyszykowali.

Branża marketingowa - zagadnienia, które trzeba poznać, by firma odniosła sukces

e-marketing
Author: flickr.com
Istotnym pojęciem jest wywiad marketingowy, który stanowi część systemu informacji potrzebnych firmie. Jest to badanie, które może pomóc m.in. pozyskać widzę na temat zmian w środowisku, opinii o marce, produktach bądź usługach, jak również pozycji firmy wobec konkurencji.

Program do rozliczania pitu

jak obliczyć podatek
Author: eFile989
Source: http://www.flickr.com
Już dziś możemy wybrać rozliczenie pitu w internecie, gdzie jest to wchodzącą powoli w standard opcją. Podatek za dochód za dotychczasowy rok możemy rozliczyć zarówno online, jak i całkowicie tradycyjnie. Rewelacyjnie przygotowane druki możemy pobrać w sieci na specjalistycznie przygotowanych stronach www, gdzie nie brakuje też istotnych porad. Druk do rozliczenia pit 37 online w każdej chwili możemy znaleźć i pobrać na nasz komputer.

Niezwykle przydatne szkolenia i kursy dla zatrudnionych przez nas pracowników, które podniosą ich kwalifikacje zawodowe oraz nauczą ich radzenia sobie ze stresem

szkolenia biznesowe
Author: Federation European Cyclists'
Source: http://www.flickr.com
Właściciele firm często borykają się się z problemem niskiej motywacji pracowników. By polepszyć efektywność pracy tudzież przyczynić się do sukcesu naszej działalności powinniśmy organizować różnego rodzaju szkolenia tak samo dla pracowników jak też zarządu prowadzonej firmy. W zależności od naszych potrzeb można korzystać z różnego rodzaju szkoleń. Najchętniej wybierane przez kierownictwo są szkolenia dla pracowników, które mają na celu poprawienie ich motywacji do działania.

Czy powinniśmy powołać do życia własną działalność gospodarczą?

strategia biznesowa
Author: tec_estromberg
Source: http://www.flickr.com
Nad prowadzeniem własnej działalności myśli masa osób, ale nie wszyscy mają odwagę, żeby plany te zrealizować. Powodem jest naturalnie obawa, że nasz pomysł nie będzie tak atrakcyjny jak uważamy, a na dochodowy będziemy musieli czekać rzeczywiście długo. W jaki sposób przygotować się do posiadania własnego biznesu?

Pages

Subscribe to RSS - Nauka nie kończy się na szkole