Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).

Nauka nie kończy się na szkole

Aktualności

Psychologia, jak każda inna dziedzina nauki, rozwija się na bazie poprzednich dokonań i w taki oto sposób ludzkość może pogłębiać posiadaną wiedzę

Psychologia w zasadzie niewiele różni się od innych gałęzi nauki czy nawet nauk medycznych. Dlaczego? Psychologia, podobnie jak pozostałe nauki, rozwija się dzięki badaniom. Czasem prowadzi je jeden badacz, a czasami nad konkretną tezą pracuje gromada naukowców. Tak czy owak otrzymane i przeanalizowane wyniki przeobrażają nie tylko nasze sądy o otaczającej rzeczywistości, ale także przynoszą korzyści przedstawicielom pozostałych nauk. Wystarczy tutaj nadmienić o specjalistach od reklamy, którzy są zmuszeni znać tajemnice człowieczej psychiki, aby w taki sposób podnieść zyski z handlu.
Tags: 

W ogromnej korporacji musi być rozwinięta odpowiednia sieć informatyczna

branża IT
Author: John Kraus
Source: http://www.flickr.com
W ogromnej firmie musi być rozwinięta profesjonalna infrastruktura IT, która zajmie się wszystkimi sprawami dotyczącymi informatyki. Jest to niezwykle istotne, jeżeli pracownicy korzystają z laptopów, w których funkcjonują specjalne systemy, do jakich dojście posiadają tylko oni.

Szkolenia dla firm – czemu wskazane jest obecnie zainwestować w rozwój zatrudnianych pracowników?

firma
Author: KOMUnews
Source: http://www.flickr.com
Firmy obecnie przykładają istotną wagę do procesu rekrutacji. Z jakiego powodu? Zazwyczaj, ze względu na fakt, że doskonale wiedzą, iż zgrana kadra, składająca się z naprawdę dobrze wykształconych, zorientowanych na cel osób ma podstawowe znaczenie dla osiągnięcia rynkowego sukcesu.

Które szkolenia ISO wskazane jest dzisiaj ukończyć?

szkolenie haccp
Author: Küçükçekmece
Source: http://www.flickr.com
Uniwersalnie wiadomo, że nasza kariera zawodowa stanowi dla nas nadzwyczaj ważny detal naszego życia. Posiadanie przez nas modnego zawodu jest bez wątpienia związane z uzyskiwaniem stosunkowo znaczących profitów finansowych, co bez wątpienia wpływa na poziom naszego życia. W tej sytuacji należy dodatkowo zauważyć, że fundamentalne okazuje się być uzyskiwanie przez nas rozmaitych uprawnień, które mogą się okazać nam niezbędne w naszym życiu zawodowym.

specjalistyczne usługi w obszarze opracowania najważniejszych założeń marketingu strategicznego w przedsiębiorstwie

idealny doradca marketingowy dla firm
Author: Jeffrey Zeldman
Source: http://www.flickr.com
Każdy biznesmen, nawet prowadzący drobną firmę, winien zawsze myśleć o polepszaniu interesu, szukaniu nowych rynków, wprowadzaniu innowacji, budowaniu silnej marki. W przeciwnym razie podwaliny firmy będą bardzo kruche i wszelkie zawirowania na rynku będą stanowiły dla niej istotne zagrożenie.

Kontynuuj naukę po ukończeniu liceum decydując się na kursy oraz dwuletnie studium na wybranym kierunku

absolwenci w czapkach
Source: www.morguefile.com
Gdy nie mieliśmy możliwości pójść na studia po skończeniu liceum, istnieją miejsca, gdzie możemy zdobyć zawód po paru latach nauki. Szkoły policealne są bardzo dobrą alternatywą dla ludzi, którzy rezygnują ze studiów, ale chcą zdobyć wykształcenie w wybranym zawodzie.

Garść sugestii, jak zarezerwować najlepszą salę na konferencję albo warsztaty

Sala konferencyjna
Author: Daniel X. O'Neil
Source: http://www.flickr.com
W Polsce powstaje coraz więcej znakomicie wyposażonych lokali konferencyjnych. W jaki sposób z bogatej oferty wybrać tę najtrafniejszą? Sala konferencyjna będzie niezbędna, kiedy chcemy zorganizować większy event, sympozjum, szkolenia albo duże spotkanie biznesowe. Jeśli chcielibyśmy jakąś salę wynająć, nie zapominajmy, aby ją zarezerwować z odpowiednim wyprzedzeniem.

Brokerzy na rynku opcji binarnych - wsparcie i wielka informacja dla inwestujących

top option
Author: Sandra
Source: http://www.flickr.com
Na obecną chwilę alternatyw zyskiwania środków jest nadzwyczajnie dużo

Jak zorganizować perfekcyjną konferencję?

Konferencja
Author: icannphotos
Source: http://www.flickr.com
Zorganizowanie konferencji idealnej nie jest łatwe. Zobowiązuje do wielu działań i zaangażowania, nie wspominając już o czasie, jaki trzeba na to zadanie przeznaczyć.
Zanim jednak zaczniemy przygotowania, powinniśmy gruntownie przemyśleć plan wydarzenia, oraz ustalić profil oraz liczbę uczestników.

Pages

Subscribe to RSS - Nauka nie kończy się na szkole