Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).

Nauka nie kończy się na szkole

Aktualności

Chcesz urządzić spotkanie szkolące lub event? W Krakowie znajdziesz naprawdę wygodne sale konferencyjne!

sale szkoleniowe kraków
Author: Oregon Department of Transportation
Source: http://www.flickr.com
Czasami mają miejsce sytuacje, kiedy przydatna staje się większa i komfortowa sala przygotowana na potrzeby wydarzeń, wystąpień i szkoleń. Bywa tak w momencie, kiedy chcemy urządzić jakieś kursy, szkolenia, jak również sympozja albo negocjacje biznesowe z większą grupą uczestników. Wspomniana sala powinna okazać się komfortowa i przestronna, aby zapewnić zgromadzonym jak najlepsze okoliczności. Pomyślnie w obecnych czasach nie brak dogodnych budynków zaprojektowanych dla biznesu i możemy je znaleźć w każdym mieście.

Czas na dobrą pracę – od czego warto współcześnie zacząć szukanie odpowiedniej propozycji?

disco
Dzisiejsze czasy mają to do siebie, że ciężko w nich znaleźć opłacalną pracę. Niekiedy bywa i tak, że pracy w mieście nie ma w ogóle. Co zrobić, gdy to my znajdziemy się w tak trudnym położeniu? Okazuje się, że są na to sposoby, jednak nie każdy je zna, nie każdy też pragnie się do nich zastosować.

Niby kto nie posiada dzisiaj konta?

pieniądz
Author: George Carter
Source: http://www.flickr.com
To wiadome - ciężko funkcjonować w dzisiejszych czasach bez konta bankowego! Ten osobnik, który z przeróżnych przyczyn nie ma takowego konta pewnie jakoś nie cierpi z tego powodu, ale ciężko nie zauważyć no jakby nie patrzeć jego znaczącego wykluczenia społecznego.

Jak zyskać środki unijne na rozwój firmy?

Pieniądze, monety
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Czasami może się zdarzyć, że właścicielom firm brakuje gotówki na rozwijanie się i muszą szukać źródeł finansowej zapomogi. W jakich miejscach można starać się o pomocnicze dodatki pieniężne?
Najlepszym wyjściem są fundusze unijne dla firm, które można przeznaczyć na praktycznie dowolny cel. Pierwszym warunkiem ich otrzymania jest wyszukanie stosownego programu, dostosowanego do prowadzonej działalności i osobistych potrzeb.

Garść sugestii, jak zarezerwować najlepszą salę na konferencję albo warsztaty

Sala konferencyjna
Author: Daniel X. O'Neil
Source: http://www.flickr.com
W naszym kraju powstaje coraz więcej rewelacyjnie wyposażonych lokali konferencyjnych. W jaki sposób z atrakcyjnej oferty wybrać tę najtrafniejszą? Sala konferencyjna będzie niezbędna, gdy chcemy zorganizować większy event, sympozjum, szkolenia lub duże spotkanie biznesowe. Jeżeli planujemy jakąś salę wynająć, nie zapominajmy, żeby ją zarezerwować z odpowiednim wyprzedzeniem.

Czy możemy mówić o zażegnaniu kryzysu gospodarczego w Bydgoszczy?

pani genetyk
Author: NOAA Photo Library
Source: http://www.flickr.com
Bydgoszcz. Miejsce klimatyczne, przepełnione zabytkami i bogate w kulturalne wydarzenia. Oprócz tego miasto wysoce rozwijające się, zapraszające inwestorów a także biznesmenów.

Jakie narzędzia proponują portale z ogłoszeniami dotyczącymi zatrudnienia?

składka
Author: Dhinakaran Gajavarathan
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób, które szukają pracy, rozpoczynają szukanie od wejścia na jakiś serwis internetowy, który zajmuje się tą tematyką. Oprócz bogatej bazy ogłoszeń, mogą w tamtym miejscu odnaleźć także dział z anonsami osób w analogicznej sytuacji.

W jaki sposób wziąć auto w leasing?

skoda
Author: order_242
Source: http://www.flickr.com
Leasing samochodu to nadzwyczaj opłacalne rozwiązanie nie tylko dla właścicieli przedsiębiorstw, lecz także dla prywatnych klientów, którzy nie chcą zawierać kredytu bankowego, a jedynie wypożyczyć pojazd na zaznaczony w kontrakcie okres. Podpisując papiery decydujemy się na wydzierżawienie samochodu zobowiązując się przy tym do opłacania comiesięcznych należności. Są one o wiele mniejsze iż w przypadku zakupu pojazdu, ponieważ jesteśmy jego użytkownikami, a nie właścicielami. Jak można wobec tego wziąć leasing na auto?
Tags: 

Gdzie znaleźć wartościowe szkolenie?

uczestnik szkolenia
Author: Chad Cooper
Source: http://www.flickr.com
Każda firma chciałaby być zawodowo zarządzana, potrzebni są liderzy, którzy będą byli w stanie działać sprawnie i to tak, żeby firma wspinała się na wyżyny tego, co może. Ale w tym wszystkim bardzo ważna jest też jakość stawianych razem kroków. Nie można upokarzać pracowników, bo w takiej sytuacji firma będzie zjadała się od środka.

Pages

Subscribe to RSS - Nauka nie kończy się na szkole