Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/gimforum.pl/modules/block/block.module).

Nauka nie kończy się na szkole

Aktualności

Kurs wózki widłowe Gdańsk ma szansę nam zaoferować

teren leśny monitorowany
Author: Olgierd Rudak
Source: http://www.flickr.com
Jeśli pragniemy mieć gwarancję, że ciągle bez znaczniejszego kłopotu będziemy w stanie znaleźć dla siebie odpowiednią pracę, to powinniśmy wpisać się na różnorakiego rodzaju kursy. Wtedy mamy szansę okazać się przekonani, że nasze umiejętności ciągle będą w cenie, a co się z tym łączy, że wciąż znajdzie się ktoś, kto będzie pragnął z nich korzystać.

Na czym polega metodyka prince2? Jakiego rodzaju firmy są w stanie z tego skorzystać? Kiedy jest najbardziej korzystna?

szkolenie prince 2
Author: ITU Pictures
Source: http://www.flickr.com
Metodyka prince2 to bardziej nowoczesna i bardziej profesjonalna wersja prince, jaka powstała w 1989 roku i została stworzona w oparciu o model PROMPT. Prince2 oficjalnie został przedstawiony w Londynie w 1996 roku, metodyka ta jest obecnie wykorzystywana jednocześnie przez wielkie światowe firmy, lecz również mniejsze firmy usługowe. Prosto ujmując, prince2 wyjaśnia “co” i “dlaczego” zostało zrobione w projekcie, nie mówi zaś “jak” to zostało zrobione.

Jaką funkcję odgrywa szkolenie BHP i dlaczego jest tak ważkie?

schemat BHP
Author: STILL
Source: TILL
Każdy pracownik, jaki podejmuje nowiutką pracę musi obowiązująco przejść przez kurs BHP. Znajomość zasad BHP jest ogromnie znacząca, albowiem posiada ważny wpływ na bezpieczeństwo w zawodzie - zarówno swoje, jak również innych. Znajomość zasad BHP zezwala uniknąć zagrożenia w pracy, natomiast w razie wypadku należyte przygotowanie pozwoli błyskawicznie zareagować i zażegnać niebezpieczeństwo.

Niezwykle przydatne szkolenia i kursy dla zatrudnionych przez nas pracowników, które podniosą ich kwalifikacje zawodowe oraz nauczą ich radzenia sobie ze stresem

szkolenia biznesowe
Author: Federation European Cyclists'
Source: http://www.flickr.com
Właściciele firm nierzadko zmagają się z problemem słabej motywacji pracowników. Żeby polepszyć efektywność pracy tudzież przyczynić się do sukcesu naszej działalności należy organizować różnego rodzaju szkolenia zarówno dla pracowników jak również zarządu naszej firmy. Zależnie od naszych potrzeb można korzystać z różnego typu szkoleń. Najczęściej wybierane przez przedsiębiorstwa są szkolenia dla pracowników, które mają za zadanie poprawić ich motywację do pracy.

Biznes po godzinach, czyli słynne spotkania networkingowe

biznes
Author: Kat Veilux
Source: http://www.flickr.com
Obecnie nastawienie do nawiązywania relacji biznesowych jest nadzwyczaj ciekawe. Coraz nagminniej bywa tak, że właściciele rozbudowanych firm lubią rozmawiać o współdziałaniu w nadzwyczaj niezobowiązujących sytuacjach. Przypadkowe spotkania lub rozmaite uroczystości są niejednokrotnie doskonałą szansą, by porozmawiać z wysokiej klasy biznesmenem. Warto wiedzieć, że w taki sposób mnóstwo osób zdobyło pracę w firmie, do jakiej ciężko jest się dostać na rozmowę rekrutacyjną. Jaki jest wobec tego fenomen tych spotkań?

Garść sugestii, jak zarezerwować najlepszą salę na konferencję albo warsztaty

Sala konferencyjna
Author: Daniel X. O'Neil
Source: http://www.flickr.com
W Polsce powstaje coraz więcej rewelacyjnie wyposażonych sal konferencyjnych. W jaki sposób z szerokiej oferty wybrać tę najlepszą? Sala konferencyjna będzie niezbędna, kiedy chcemy zorganizować większy event, sympozjum, szkolenia albo duże spotkanie biznesowe. Jeśli planujemy jakąś salę wynająć, nie zapominajmy, żeby ją zarezerwować z odpowiednim wyprzedzeniem.

Rozwój zawodowy jako awans indywidualny - twoja nowa praca

praca przy komputerze
Author: Kevin Jarrett
Source: http://www.flickr.com
Tempo przemian cywilizacyjnych, przede wszystkim w wyniku postępu technologicznego sprawia, że człowiek musi elastycznie reagować na pojawiające się transformacje na rynku pracy i przystosowywać się do śmiałych wyzwań i wymagań. Wiąże się z tym stałe modyfikowanie i rozszerzanie obecnych dziedzin, przekwalifikowywanie się, a czasami nawet kilkakrotne zmienianie zawodu.

Szkolenia iso

szkolenia
Author: Matt Buck
Source: http://www.flickr.com
Prowadzone dla pracowników szkolenia profesjonalne obejmują niemało dziedzin. Obszary tematów poruszane w ich trakcie przygotowane są dla określonego grona odbiorców. Szczególnie ważne jest to w branży gastronomicznej, gdzie obowiązkowe jest stuprocentowe bezpieczeństwo pracowania z żywnością. Profesjonalne szkolenia iso odbywają się systematycznie w rozmaitych miastach naszego kraju, gdzie cieszą się rozchwytywaniem. Uczestnicy wyjątkowo pozytywnie wypowiadają się na temat wartości merytorycznej tego typu szkoleń.

Które szkolenia ISO wskazane jest dzisiaj ukończyć?

szkolenie haccp
Author: Küçükçekmece
Source: http://www.flickr.com
Powszechnie wiadomo, że osobista kariera zawodowa stanowi dla nas niebywale ważny detal naszego życia. Posiadanie przez nas modnego zawodu jest bez wątpienia połączone z uzyskiwaniem stosunkowo sporych przychodów pieniężnych, co bez wątpienia wpływa na komfort naszego życia. W tej sytuacji trzeba również zauważyć, że fundamentalne okazuje się być zdobywanie przez nas rozlicznych uprawnień, jakie mogą się okazać nam koniecznie w naszym życiu zawodowym.

Pages

Subscribe to RSS - Nauka nie kończy się na szkole