Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).

Moda a finanse

Aktualności

Nieustannie rozwijający się pracownik, czyli obowiązek uczestniczenia w rozmaitych szkoleniach

Gaśnica
Author: Pratheesh Prakash
Source: http://www.flickr.com
Chyba nikomu nie trzeba mówić o tym, że obecnie każdy pracownik musi szkolić się przez cały czas trwania pracy zawodowej. Bez tego nie da się solidnie pracować, a tym samym wchodzić na następne szczeble kariery. Obecnie każdy, kto zamierza porządnie zarabiać i osiągnąć zawodowy sukces, pamiętać powinien o braniu udziału w szkoleniach. Organizowane aktualnie szkolenia dzieli się na kilka różniących się między sobą grup.

Jak zyskać środki unijne na rozwój firmy?

Pieniądze, monety
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Czasem może się zdarzyć, że właścicielom firm brakuje funduszy na rozwijanie się i muszą poszukiwać źródeł finansowej pomocy. Gdzie można starać się o pomocnicze dodatki pieniężne?
Znakomitym sposobem są fundusze unijne dla firm, które można spożytkować na praktycznie dowolny cel. Pierwszym warunkiem ich otrzymania jest wyszukanie należytego programu, dostosowanego do własnej działalności i indywidualnych potrzeb.

Znane clipboardy stały się praktyczne w trakcie spotkań firmowych, gdzie w posiadaniu każdego uczestnika jest także teczka konferencyjna

Szkolenie
Author: Lifescience Resources Hawaii
Source: http://www.flickr.com
Organizowanie warsztatów albo zebrań w korporacji ma różne formy, które są zazwyczaj dopasowane do właściwości firmy oraz zamysłu spotkania. Użytkuje się z prezentacji multimedialnych, organizuje burze mózgów, a nieraz sięga się bardziej niekonwencjonalnych metod, jakie powinny uruchomić grupę do oryginalnego myślenia.

Organizowanie prezentacji w wynajętej sali

Biurowce
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com
Bez wątpienia wszyscy zdają sobie sprawę, że każde przedsiębiorstwo musi posiadać swoją siedzibę. Jest to miejsce widniejące w adresie kontaktowym przedsiębiorstwa, do którego nadawana jest korespondencja służbowa. Przede wszystkim jednak, o ile jest taka konieczność, tę lokalizację odwiedzać będą ewentualni klienci przedsiębiorstwa.

Internetowe wypełnianie podatku PIT

obliczenia
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Elektroniczne wypełnianie i rozliczanie deklaracji podatku dochodowego od osób fizycznych to dla nikogo nie powinna być żadna nowość. W aktualnych czasach online wykonać można coraz więcej spraw, nawet tych najbardziej poważnych związanych chociażby z dokonywaniem przelewów bankowych, czy też prowadzeniem prywatnej działalności gospodarczej. Od jakiegoś czasu istnieje również szansa elektronicznego kontaktowania się z różnorodnymi urzędami i instytucjami Państwowymi, a czynności te wymagają wyłącznie posiadania laptopa z dostępem do Internetu, bez konieczności posiadania podpisu elektronicznego potwierdzanego przy pomocy ważnego kwalifikowanego certyfikatu.

Który pit złożyć, by nie mieć kłopotów z Urzędem Skarbowym

analiza podatkowa
Author: Images Money
Source: http://www.flickr.com
Kiedy przychodzi czas składania deklaracji podatkowych mamy niezbyt pewne miny. Zaczynamy się zastanawiać, który pit powinniśmy wypełnić i w sumie, w jaki sposób to zrobić. Nie wszyscy jesteśmy chce samodzielnie wypełnić wypełnienie PIT-u. Sporo osób rzeczywiście nie ma czasu, a część nawet po kilkakrotnym przestudiowaniu instrukcji nie potrafi samemu tego wypełnić. Chociaż prawda jest taka, że wypełnienie zeznania podatkowego nie jest tak trudne jak wybór właściwego PIT-u. Jeżeli prowadzimy działalność gospodarczą to zapewne będzie trzeba wypełnić pit 36.

Dla mnóstwa ludzi obliczanie PIT jest skomplikowane - jakże sobie to ułatwić?

pit online
Author: Future PR
Source: Future PR
Potrzeba przyznać, że rokroczny obowiązek rozliczania podatkowego potrafi sprawiać dużo komplikacji i zajmować gro czasu.

Pit naprawdę można rozliczyć za pomocą internetu – to bardzo proste oraz dogodne

dom
Author: Esteban
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas musi rozliczać oraz deklarować dochody, w tym celu wykorzystuje się druki pit. Dzisiaj kwestie powiązane z rozliczaniem pitów można wykonywać za pośrednictwem internetu.

Profesjonalne szkolenia dla liderów oraz kierowników podnoszące umiejętności i kwalifikacje

Uśmiechnięci ludzie
Author: Rose Physical Therapy Group
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj liczne firmy, korporacje oraz przedsiębiorstwa wymagają od swoich menedżerów bardzo dużych kwalifikacji, sporych umiejętności oraz sporego doświadczenia. Menedżerowie z reguły mają w swojej pracy faktycznie wiele poważnych zadań i sprawują ważne funkcje, nic więc dziwnego, iż ich umiejętności i kwalifikacje muszą być na jak najwyższym poziomie.

Pages

Subscribe to RSS - Moda a finanse