Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).

Ciekawostki

Aktualności

W którym kraju dobrze jest zamieszkać

niemcy
Author: Jose Monsalve 2
Source: http://www.flickr.com
Lubisz podróżować i masz odczucie, że jeszcze nie wiesz, w jakim państwie byłoby ci najlepiej? O ile uwielbiasz odwiedzać nowe krainy, a dłuższe podróże nie są ci obce, z całą pewnością nie raz przeszło ci przez myśl, że może warto byłoby osiedlić się w obcym państwie. Tylko w którym?

Jak przez poprzednie lata rozwijał się rynek komputerowych gier, najpopularniejsze dzisiaj gry online

Gra komputerowa
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
Od czasu gdy komputery pojawiły się w sprzedaży, to ludzie z ogromną energią używają je do tego, żeby grać. Obecnie można wręcz stwierdzić, że na graczach właśnie oparta jest ogromna część przemysłu komputerowego. Bo do czego innego byłyby wykorzystane potężne karty graficzne, które potrafią kosztować niekiedy i kilka tysięcy złotych, jak nie do pokonania kolejnej produkcji z fantastyczną grafiką?

Kompletujemy wyposażenie kuchni - Jakie są najlepsze noże kuchenne? Zobacz

kuchenne noże japońskie
Author: Chroma
Source: http://www.smakprostoty.pl/index/1/36/4/chroma__haiku/id
Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. To właśnie tu każdego dnia przygotowujemy posiłki, parzymy kawę i spotykamy się z domownikami. Ażeby praca w kuchni była jak najbardziej komfortowa i szybka, winniśmy zadbać o potrzebne sprzęty oraz akcesoria uzupełniające. Czego będziemy potrzebowali już na samym początku i gdzie szukać takich produktów?
Subscribe to RSS - Ciekawostki