Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).

Finansowe

Aktualności

Nieustannie rozwijający się pracownik, czyli obowiązek uczestniczenia w rozmaitych szkoleniach

Gaśnica
Author: Pratheesh Prakash
Source: http://www.flickr.com
Chyba nikomu nie trzeba mówić o tym, że obecnie każdy pracownik musi szkolić się przez cały czas trwania pracy zawodowej. Bez tego nie da się solidnie pracować, a tym samym wchodzić na następne szczeble kariery. Obecnie każdy, kto zamierza porządnie zarabiać i osiągnąć zawodowy sukces, pamiętać powinien o braniu udziału w szkoleniach. Organizowane aktualnie szkolenia dzieli się na kilka różniących się między sobą grup.

Praca na placach budowy – jakim sposobem można efektywnie zatroszczyć się dziś o własne bezpieczeństwo?

odzież robocza empak
Author: Empak
Source: Empak
Polska jest dzisiaj jednym wielkim placem budowy, co dobrze świadczy o tym, że kraj rozwija się faktycznie bardzo szybko. Lokalny rynek wykazuje dosyć duże zapotrzebowanie na mieszkania, szczególnie w dużych metropoliach, jako że młodzi ludzie często migrują ze wsi i niewielkich miasteczek do większych aglomeracji w poszukiwaniu zadowalającej pracy bądź możliwości edukacyjnych.

Jak zyskać środki unijne na rozwój firmy?

Pieniądze, monety
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Czasem może się zdarzyć, że właścicielom firm brakuje funduszy na rozwijanie się i muszą poszukiwać źródeł finansowej pomocy. Gdzie można starać się o pomocnicze dodatki pieniężne?
Znakomitym sposobem są fundusze unijne dla firm, które można spożytkować na praktycznie dowolny cel. Pierwszym warunkiem ich otrzymania jest wyszukanie należytego programu, dostosowanego do własnej działalności i indywidualnych potrzeb.

Znajdź kompetentną firmę organizującą szkolenia BHP z Warszawy i umów się na spotkanie w Twojej firmie

szkolenie
Author: NAVFAC
Source: http://www.flickr.com
Spora część posiadaczy ogromnych zakładów pracy zrozumiała już fakt, iż niezbędne jest wysyłanie podwładnych na różnorodne warsztaty. Wiadomo, że w pierwszym momencie ludzie delegowani są na obowiązkowe szkolenia, jakie niezbędne są do podjęcia pracy, a dopiero później rozpatrywane są odmienne możliwości rozwoju. Do najpopularniejszych warsztatów bez wątpienia należą te na temat BHP.

Znane clipboardy stały się praktyczne w trakcie spotkań firmowych, gdzie w posiadaniu każdego uczestnika jest także teczka konferencyjna

Szkolenie
Author: Lifescience Resources Hawaii
Source: http://www.flickr.com
Organizowanie warsztatów albo zebrań w korporacji ma różne formy, które są zazwyczaj dopasowane do właściwości firmy oraz zamysłu spotkania. Użytkuje się z prezentacji multimedialnych, organizuje burze mózgów, a nieraz sięga się bardziej niekonwencjonalnych metod, jakie powinny uruchomić grupę do oryginalnego myślenia.

Dlaczego bhp jest tak ważne dla każdej firmy i każdego pracownika? Czego można się dowiedzieć na takim szkoleniu?

Kask BHP
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Szkolenia bhp są istotną dziedziną funkcjonowania firmy. Pracodawca nie może unikać tego przepisu, nie może sprowokować takiej sytuacji, iż zatrudniony nie ma odpowiedniej znajomości przepisów czy reguł bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Funkcjonują wstępne szkolenia bhp, jakie powinny się odbywać jeszcze przed kwalifikacją pracownika do pracy. Ich najistotniejszym celem jest zagwarantowanie pracownikowi wiedzy oraz niezbędnych umiejętności, które pomagają w pracy.

Organizowanie prezentacji w wynajętej sali

Biurowce
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com
Bez wątpienia wszyscy zdają sobie sprawę, że każde przedsiębiorstwo musi posiadać swoją siedzibę. Jest to miejsce widniejące w adresie kontaktowym przedsiębiorstwa, do którego nadawana jest korespondencja służbowa. Przede wszystkim jednak, o ile jest taka konieczność, tę lokalizację odwiedzać będą ewentualni klienci przedsiębiorstwa.

Czy możemy mówić o zażegnaniu kryzysu gospodarczego w Bydgoszczy?

pani genetyk
Author: NOAA Photo Library
Source: http://www.flickr.com
Bydgoszcz. Miasto magiczne, przepełnione zabytkami i bogate w kulturalne wydarzenia. To również miasto wysoce inwestujące w gospodarkę, kuszące inwestorów i biznesmenów.

W ogromnej korporacji musi być rozwinięta odpowiednia sieć informatyczna

branża IT
Author: John Kraus
Source: http://www.flickr.com
W ogromnej firmie musi być rozwinięta profesjonalna infrastruktura IT, która zajmie się wszystkimi sprawami dotyczącymi informatyki. Jest to niezwykle istotne, jeżeli pracownicy korzystają z laptopów, w których funkcjonują specjalne systemy, do jakich dojście posiadają tylko oni.

Pages

Subscribe to RSS - Finansowe