Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/includes/menu.inc).

Zakup wozu używanego

Aktualności

Istnieje dużo ludzi, którzy decydują się na zakupienie auta używanego, bowiem zakupienie nowego nie leży w ich opcjach finansowych. Ale używane samochody to wyzwanie pełne forteli, jakich nie wolno bagatelizować. Powściągliwość i rozwaga mogą uchronić przed kłamstwem, albo nieprzewidzianymi kosztami.
kierowca
Author: Thomas Cloer
Source: http://www.flickr.com
Każdego roku jest ściąganych do kraju niezwykle duża liczba samochodów w przeróżnym stanie technicznym, a ich przeciętny wiek wynosi prawie 10 lat. Trzeba z namysłem podchodzić do ofert o bardzo interesujących cenach. Są różne motywacje, jednak zazwyczaj chodzi o szybką sprzedaż nieprawnego, lub bardzo wyeksploatowanego auta używanego. Nie wszyscy sprzedający używane samochody są nierzetelni. Istotną wartością zakupu takiego samochodu bywa stosunkowo mała cena. Nowe samochody, już po wyjechaniu z salonu tracą ok. 20 --30% ceny. Nabywając auto używane, można trafić na autentyczną okazję. Jego koszt zależy od wielu czynników, między innymi od jego wieku, lub także stanu technicznego. Wiadomo również,
właściciel samochodu
Author: Paulo Henrique Rodrigues
Source: http://www.flickr.com
że nabywając używane samochody nie trzeba sugerować się wyłącznie niską zapłatą.Kupując auto używane, pewnie będzie można pozwolić sobie na korzystniejsze wyposażenie, niż w wypadku zakupu samochodu z salonu. Trzeba się też zastanowić, czy poprawniej nabyć młodsze auto klasy przeciętnej, czy może w analogicznej cenie auto starsze, ale lepszej wersji. Pamiętać należy jednak, że zwykle wozy lepszej klasy, to automatycznie bardziej wartościowe reperacje i części wymienne.

Nabywając używane samochody, bierzemy pod uwagę kwotę jaką chcemy na to ofiarować. Poza tym należy zwrócić czujność na niezawodność, małe spalanie i wydatki eksploatacyjne powiązane z utrzymaniem i naprawą ewentualnych usterek.Rynek samochodów używanych jest ogromnie obszerny, co czyni, iż każdy powinien wyszperać w nim konkretnie to, czego wyszukuje. By trafić do interesującego ogłoszenia, powinno się przeznaczyć długie godziny na poszukiwanie oferty doskonałej i mieć troszkę szczęścia. Wartością pojazdów użytkowanych jest ich cena. Dzięki sektorowi wtórnemu takie auto może nabyć każdy, nawet kiedy ma niedużą sumę.