Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/includes/menu.inc).

Którą wannę należałoby wybrać do współczesnej łazienki?

Aktualności

Niemało osób urządzając swoją łazienkę decyduje się na zakup wanny, zaś nie prysznica. Nie da się ukryć, iż wanna w łazience daje naprawdę multum korzyści i istotnie przyczynia się do podwyższenia komfortu. Multum osób wyraźnie przepada za długimi, wonnymi kąpielami w ciepłej wodzie i pianie, w otoczeniu spokojnej muzyki i migotliwych świeczek.


wanna z hydromasażem
Author: Prayitno / Thank you for (6 millions +) views
Source: http://www.flickr.com
Taka kąpiel zdoła być istotnie ogromnie odprężająca, a taki relaks przydaje się każdemu z nas, szczególnie po niezmiernie długim oraz ciężkim dniu. Można więc powiedzieć, że posiadanie wanny w łazience pozwala na stworzenie takiego małego, domowego Spa. Rzecz jasna wybór wanny nie jest łatwy, ponieważ na rynku mamy do czynienia z mnóstwem różnych rodzajów.

Wybierając wannę na pewno ważną kwestią jest zwrócenie uwagi na metraż oraz wielkość danego pomieszczenia, gdyż z wyjątkiem wanny w łazience muszą znaleźć się też inne konieczne meble albo akcesoria łazienkowe. W związku z tym mając niewielką łazienkę naturalnie nie wybierzemy dużej wanny, która zajmie praktycznie całkowitą przestrzeń. Na większy luksus co do wysokości wanny mogą sobie pozwolić osoby, jakie posiadają nieznacznie większą łazienkę. Rzecz jasna nie oznacza to, że w małej łazience musisz mieć zwyczajną, przeciętną wannę.

wanna narożna
Author: Sanitec KOŁO
Source: http://echopr.pl/PRASA/wanna_narozna_family_marki_kolo.jpg
Mnogość typów wanien pomimo swoich mniejszych rozmiarów posiada na przykład jacuzzi, co niewątpliwie jest świetnym luksusem. Mało tego, takie wanny można dzisiaj uzyskać po naprawdę niskich, przystępnych cenach. Pożądane byłoby też zastanowić się nad wanną narożną - jest ona większa od normalnej wanny, a zabiera niedużo więcej miejsca dzięki jej efektywnemu ustawieniu. Takie wanny doskonale będą przedstawiać się w współczesnej, oryginalnej łazience. Jeżeli stawiasz na nietuzinkowość to wyśmienitym pomysłem będzie też wanna z jakimś intrygującym, pomysłowym deseniem /obiciem. Nie musisz przecież decydować się na zwykłą, klasyczną białą wannę. Na rynku znajdziesz naprawdę ogromny wybór współczesnych i eleganckich wanien do łazienki.