Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).

Firma pod kontrolą

Aktualności

Dodana przez APS01 (2018-11-15 20:32:02).

W jaki sposób wziąć auto w leasing?

skoda
Author: order_242
Source: http://www.flickr.com
Leasing samochodu to niebywale pomocne rozwiązanie nie tylko dla właścicieli firm, ale także dla prywatnych klientów, którzy nie chcą zawierać kredytu bankowego, lecz jedynie wypożyczyć pojazd na podany w kontrakcie czas. Podpisując dokumenty decydujemy się na wypożyczenie samochodu zobowiązując się przy tym do regulowania comiesięcznych należności. Są one o wiele niższe iż w przypadku kupna auta, ponieważ jesteśmy jego użytkownikami, a nie właścicielami. W jaki sposób można w takim razie wziąć leasing na auto?
Tags: 

O tłumaczach. Dowiedz się najnowsze wiadomości

Biznesmen
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
W czasach ogarniającej nas globalizacji, dobra znajomość co najmniej trzech języków obcych zdaje się być fundamentalna. Niefortunnie niewielu z nas dobrze wysławia się w przynajmniej jednym języku obcym. Najczęściej używany jest język angielski, ale w zachodniej części kraju, również we Wrocławiu, ze względu na niedaleką odległość do granicy przeważa niemiecki.

Czas na dobrą pracę – od czego warto współcześnie zacząć szukanie odpowiedniej propozycji?

disco
Współczesne czasy mają to do siebie, że trudno w nich znaleźć dobrą pracę. Niekiedy bywa i tak, że pracy jakiejkolwiek nie ma w ogóle. Co zrobić, gdy to my znajdziemy się w tak kłopotliwym położeniu? Okazuje się, że są na to sposoby, jednakowoż nie każdy je zna, nie każdy na dodatek chce się do nich zastosować.

Windykacja finansowa w organizacji- najważniejsze informacje w tym zakresie

finanse
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Każde przedsiębiorstwo powinno być jak najlepiej zorganizowane, tak, aby wszystkie jego elementy mogły funkcjonować jak trzeba. Jedną z nieodzownych kwestii jest kontrola finansów, przez co możliwe jest zmniejszenie ryzyka wystąpienia niewypłacalności. Co należy wiedzieć o właściwie prowadzonej kontroli?

Noclegi dla firm zazwyczaj opłacają się w zwykłych domach

Apartament
Author: Artem Svetlov
Source: http://www.flickr.com
Apartamenty Wrocław odnajmuje też pracownikom firm
Jeśli przedstawiciele handlowi podróżują pomiędzy przeróżnymi kontrahentami, żeby namówić do korzystania z przedmiotów swojej firmy, to może się okazać, że od czasu do czasu nie będzie im się opłacało wracać do mieszkania. Lepiej robią, jeśli zostaną na miejscu i czekają na spotkanie z kolejnym kontrahentem.

Czy jest sens decydować się na certyfikat Prince2? Co nam daje, jakie korzyści na rynku pracy jest w stanie nam zapewnić?

szkolenie prince 2
Author: TijsB
Source: http://www.flickr.com
Prince2 jest metodyką zarządzania projektami, określa ona wszystkie fazy w projekcie, role danych osób należących do zespołu projektowego, jak również ich decyzyjność. Prince2 nazywany jest przez wiele osób swego rodzaju instrukcją zarządzania projektem, gdyż krok po kroku pokazuje, w jaki sposób osiągnąć w tej dziedzinie najlepsze rezultaty.

specjalistyczne usługi w obszarze opracowania najważniejszych założeń marketingu strategicznego w przedsiębiorstwie

idealny doradca marketingowy dla firm
Author: Jeffrey Zeldman
Source: http://www.flickr.com
Każdy przedsiębiorca, nawet który prowadzi małą firmę, powinien zawsze myśleć o rozwijaniu interesu, szukaniu nowych sektorów, wprowadzaniu innowacji, konstruowaniu mocnej marki. W przeciwnym razie podstawy firmy będą niezwykle kruche i wszelkie zawirowania na rynku będą stanowiły dla niej poważne niebezpieczeństwo.

Jak odbędzie się likwidacja działalności gospodarczej krok po kroku? - co musisz wiedzieć

wykresy
Author: CTSI-Global
Source: http://www.flickr.com
Czy na zus składka zdrowotna jest niezbędna?

Gdy posiadamy firmę, to powinniśmy zaznaczyć, jakie dokumenty należy wypisywać, a również jakie składki warto opłacać za własnych podwładnych, tak aby wszystko działo się odpowiednio z prawem oraz byśmy później nie posiadali najmniejszych trudów.

Wciąż musi okazać się podpisana umowa kupna sprzedaży samochodu

samochód
Author: Rick Flores
Source: http://www.flickr.com
Powinna okazać się podpisana umowa kupna sprzedaży samochodu

Kiedy myślimy o tym, aby sprzedać lub kupić samochód, to powinniśmy się do takiej działalności odpowiednio przygotować.

Pages

Subscribe to RSS - Firma pod kontrolą