Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).

Firma pod kontrolą

Aktualności

Dodana przez APS01 (2018-11-15 20:32:02).

Pomimo ogólnodostępnych ułatwień - zeznania podatkowe wciąż stanowią nieprzyjemny obowiązek

pit 28
Author: University of Wolverhampton
Source: http://www.flickr.com
Rokroczne rozliczanie podatków nie jest miłą sprawą. Jak pokazują statystyki, najchętniej zapłacilibyśmy biegłej księgowej, żeby wykonała to zadanie w naszym imieniu

Zamierzasz urządzić konferencję w Rzeszowie? Poszukaj komfortowej i odpowiednio zaprojektowanej auli, aby zapewnić gościom najlepsze warunki

sala
Author: Jason Wohlford
Source: http://www.flickr.com
Konferencja, szkolenie czy sympozjum o charakterze medycznym – każde z wymienionych zdarzeń potrzebuje dokładnych przygotowań i właściwej organizacji. Ważną sprawą jest tu to, gdzie odbywa się określone spotkanie, jak również wybór obiektu spełniającego wysokie założenia komfortu i bezpieczeństwa zgromadzonych osób. Przed tak niełatwym wyzwaniem staje sporo osób, mogą one zainteresować się ofertą dla biznesu, jaką oferują liczne hotele, ośrodki i centra biznesowe.

Niewielki blankiet ma jednak wielką moc sprawczą.

cena
Author: David Jackmanson
Source: http://www.flickr.com
Wizytówka - tak nazywamy rodzaj bileciku wizytowego charakteryzującego się ograniczoną ilością tekstu. To najmniejszy baner reklamowy, który powinien najdokładniej charakteryzować naszą firmę lub też nas samych.

Niezawodne pomoc względem prezentacji o charakterze publicznym

Na konferencji
Author: Erik (HASH) Hersman
Source: http://www.flickr.com
Wystąpienia na forum dla większości z nas są źródłem stresu, który jest spowodowany obawą, czy rzeczywiście spodobamy się potencjalnym odbiorcom. Nic dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na odbycie szkolenia w tym zakresie, pracując jednocześnie nad umiejętnościami względem autoprezentacji. Specjalistyczne szkolenia odbywają się w różnych miastach, dlatego szybko można na nie trafić.

Teraźniejszy rok niedużymi krokami przybliża sie do końcówki. Wraz z nadejściem nowego spadną na nas następne, nowe obowiązki do wykonania

rozlicz pit online
Author: Ministerio de Cultura de la Nación
Source: http://www.flickr.com
Każdy jeden kolejny rok przypomina nam od nowa o ponownej konieczności rozliczenia się z własnych przychodów uzyskanych w roku poprzednim. To nadrzędny obowiązek każdego obywatela i nie sposób się od niego wymigać.

Internetowe wypełnianie podatku PIT

obliczenia
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Elektroniczne wypełnianie i rozliczanie deklaracji podatku dochodowego od osób fizycznych to dla nikogo nie powinna być żadna nowość. W aktualnych czasach online wykonać można coraz więcej spraw, nawet tych najbardziej poważnych związanych chociażby z dokonywaniem przelewów bankowych, czy też prowadzeniem prywatnej działalności gospodarczej. Od jakiegoś czasu istnieje również szansa elektronicznego kontaktowania się z różnorodnymi urzędami i instytucjami Państwowymi, a czynności te wymagają wyłącznie posiadania laptopa z dostępem do Internetu, bez konieczności posiadania podpisu elektronicznego potwierdzanego przy pomocy ważnego kwalifikowanego certyfikatu.

Brokerzy na rynku opcji binarnych - wsparcie i wielka informacja dla inwestujących

top option
Author: Sandra
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie opcji zyskiwania pieniędzy jest szalenie dużo

Zbliża się okres, gdy powinno się rozliczyć podatki, przyszykuj się do tego, znajdując potrzebne wiadomości

podatek - tax
Author: GotCredit
Source: http://www.flickr.com
Wiosna każdego roku jest czasem gorącym dla podatników, bowiem ruszają oni do Urzędów Skarbowych, żeby składać swoje zeznania z tytułu uzyskanego w minionym roku dochodu. W danym terminie muszą wypełnić stosowne druki, a potem posłać je do siedziby urzędu, do którego przynależą. Część osób zamierza wypełniać deklarację z pomocą biura rachunkowego, jednak coraz więcej naszych rodaków waży się osobiście tego dokonać. Coraz znaczniejszym powodzeniem cieszy się również posyłanie deklaracji drogą elektroniczną.

Jakiego typu wybrać program do fakturowania? Na jakie kwestie zwracać uwagę? Co jest najbardziej istotne?

magazyn
Author: inplusPR
Source: www.inplusPR.pl
Wiele osób myśli, jakiego typu wybrać najlepszy system do skanowania faktur. To nie jest łatwe zadanie, zwłaszcza, iż każda firma jest inna i ma zupełne inne potrzeby.

Pages

Subscribe to RSS - Firma pod kontrolą