Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).

Firma pod kontrolą

Aktualności

Znane clipboardy stały się praktyczne w trakcie spotkań firmowych, gdzie w posiadaniu każdego uczestnika jest także teczka konferencyjna

Szkolenie
Author: Lifescience Resources Hawaii
Source: http://www.flickr.com
Organizowanie warsztatów albo zebrań w korporacji ma różne formy, które są zazwyczaj dopasowane do właściwości firmy oraz zamysłu spotkania. Użytkuje się z prezentacji multimedialnych, organizuje burze mózgów, a nieraz sięga się bardziej niekonwencjonalnych metod, jakie powinny uruchomić grupę do oryginalnego myślenia.

Dlaczego bhp jest tak ważne dla każdej firmy i każdego pracownika? Czego można się dowiedzieć na takim szkoleniu?

Kask BHP
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Szkolenia bhp są istotną dziedziną funkcjonowania firmy. Pracodawca nie może unikać tego przepisu, nie może sprowokować takiej sytuacji, iż zatrudniony nie ma odpowiedniej znajomości przepisów czy reguł bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Funkcjonują wstępne szkolenia bhp, jakie powinny się odbywać jeszcze przed kwalifikacją pracownika do pracy. Ich najistotniejszym celem jest zagwarantowanie pracownikowi wiedzy oraz niezbędnych umiejętności, które pomagają w pracy.

Internetowe wypełnianie podatku PIT

obliczenia
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Elektroniczne wypełnianie i rozliczanie deklaracji podatku dochodowego od osób fizycznych to dla nikogo nie powinna być żadna nowość. W aktualnych czasach online wykonać można coraz więcej spraw, nawet tych najbardziej poważnych związanych chociażby z dokonywaniem przelewów bankowych, czy też prowadzeniem prywatnej działalności gospodarczej. Od jakiegoś czasu istnieje również szansa elektronicznego kontaktowania się z różnorodnymi urzędami i instytucjami Państwowymi, a czynności te wymagają wyłącznie posiadania laptopa z dostępem do Internetu, bez konieczności posiadania podpisu elektronicznego potwierdzanego przy pomocy ważnego kwalifikowanego certyfikatu.

Dla mnóstwa ludzi obliczanie PIT jest skomplikowane - jakże sobie to ułatwić?

pit online
Author: Future PR
Source: Future PR
Potrzeba przyznać, że rokroczny obowiązek rozliczania podatkowego potrafi sprawiać dużo komplikacji i zajmować gro czasu.

Pit naprawdę można rozliczyć za pomocą internetu – to bardzo proste oraz dogodne

dom
Author: Esteban
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas musi rozliczać oraz deklarować dochody, w tym celu wykorzystuje się druki pit. Dzisiaj kwestie powiązane z rozliczaniem pitów można wykonywać za pośrednictwem internetu.

Jak wygląda współczesna obróbka elementów mechanicznych, jakie korzyści może dać kurs operatora CNC.

Szkolenie
Author: mik Krakow
Source: http://www.flickr.com
Mimo faktu, że nasz świat obecnie opiera się na sprzęcie elektronicznym, to w dalszym ciągu różnego rodzaju mechaniczne urządzenia są często używane w bardzo wielu zastosowaniach. Z tym że znacznie się zwiększyła ich precyzja robienia, a wszystko przez nowoczesne techniki obróbki. Dzisiaj zdecydowana większość prac wiążących się z obróbką metali jest wykonywana przy pomocy obrabiarek sterowanych numerycznie.

Profesjonalne szkolenia dla liderów oraz kierowników podnoszące umiejętności i kwalifikacje

Uśmiechnięci ludzie
Author: Rose Physical Therapy Group
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj liczne firmy, korporacje oraz przedsiębiorstwa wymagają od swoich menedżerów bardzo dużych kwalifikacji, sporych umiejętności oraz sporego doświadczenia. Menedżerowie z reguły mają w swojej pracy faktycznie wiele poważnych zadań i sprawują ważne funkcje, nic więc dziwnego, iż ich umiejętności i kwalifikacje muszą być na jak najwyższym poziomie.

W jaki sposób wziąć auto w leasing?

skoda
Author: order_242
Source: http://www.flickr.com
Leasing samochodu to nadzwyczaj przydatne rozwiązanie nie tylko dla właścicieli firm, ale także dla prywatnych osób, które nie chcą zawierać kredytu bankowego, a jedynie wynająć auto na podany w umowie czas. Podpisując papiery decydujemy się na wypożyczenie samochodu zobowiązując się równocześnie do opłacania comiesięcznych należności. Są one o wiele mniejsze aniżeli w przypadku kupna pojazdu, albowiem stajemy się jego użytkownikami, a nie właścicielami. W jaki sposób można zatem wziąć leasing na auto?
Tags: 

W jaki sposób przekazać 1% podatku?

dokumenty podatkowe
Author: Ian Lamont
Source: http://www.flickr.com
Możliwości przekazywania części podatku wyjątkowo potrzebującym stają się dzisiaj osiągalne dla każdego. Starczy głównie wyrazić ochotę uczestnictwa w takim procesie. Oferowane przez nas pomoc to coś, na co czeka wielu osób w potrzebie. Wśród nich można wskazać organizacje pożytku publicznego. 1% dla opp pomaga poszerzać charytatywną działalność, jaka jest zawsze w szczytnym celu. Nic nas to nie kosztuje, natomiast dla innych może to być nadzwyczaj ważne. Krok naprzód ma ogromne znaczenie w przypadku organizacji działających na rzecz najmłodszych.

Pages

Subscribe to RSS - Firma pod kontrolą