Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).

Firma pod kontrolą

Aktualności

Dodana przez APS01 (2018-11-15 20:32:02).

Instruktaże coroczne - szczegółowe informacje

kask
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Przeprowadzenie szkolenia BHP przez pracodawcę to jego zadanie nie tylko przed rozpoczęciem wykonywania pracy przez pracownika. Jest ono bowiem ważne jedynie przez pewien okres. Podstawę prawną omawianego obowiązku pracodawcy stanowią regulacje zarządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dn. 27 lipca 2004 r. Na ich gruncie powinien on zapewnić pracobiorcom odbycie szkolenia dotyczącego BHP. Tyczy się to wszystkich pracowników zaangażowanych na stanowiskach robotniczych, administracyjno-biurowych a także tak zwanej kadry kierowniczej - niezależnie od realizowanych przez nich działań.

Garść sugestii, jak zarezerwować najlepszą salę na konferencję albo warsztaty

Sala konferencyjna
Author: Daniel X. O'Neil
Source: http://www.flickr.com
W Polsce powstaje coraz więcej znakomicie wyposażonych lokali konferencyjnych. Jak z atrakcyjnej oferty wybrać tę najtrafniejszą? Sala konferencyjna będzie niezbędna, kiedy chcemy zorganizować większe wydarzenie, sympozjum, szkolenia lub duże spotkanie biznesowe. Jeśli planujemy jakąś salę wynająć, nie zapominajmy, aby ją zarezerwować z odpowiednim wyprzedzeniem.

Czas na dobrą pracę – od czego warto współcześnie zacząć szukanie odpowiedniej propozycji?

disco
Nowoczesne czasy mają to do siebie, że ciężko w nich znaleźć satysfakcjonującą pracę. Niekiedy bywa i tak, że pracy na rynku nie ma w ogóle. Co zrobić, kiedy to my znajdziemy się w tak problematycznym położeniu? Okazuje się, że są na to sposoby, jednakowoż nie każdy je zna, nie każdy poza tym pragnie się do nich zastosować.

Przed podjęciem decyzji o wybraniu treningu, powinno się przeprowadzić rozważanie potrzeb w tym zakresie

szkolenie z prawa pracy
Author: AFGE
Source: http://www.flickr.com
Dokształcaniem można określić każdą formę edukowania pracownika, której zamierzeniem jest podniesienie poziomu jego umiejętności niezbędnych do realizowania zadań na jego zajmowanym, albo też przyszłym stanowisku pracy. Wielość etapów związanych z organizacją i przeprowadzaniem postępowania przetargowego, do tego nierzadko zmieniające się artykuły oraz zmieniające się orzecznictwa Krajowej Izby Odwoławczej, wymaga ciągłego poszerzania i uaktualniania zdobytej praktyki.

W jaki sposób wziąć auto w leasing?

skoda
Author: order_242
Source: http://www.flickr.com
Leasing samochodu to niebywale pomocne rozwiązanie nie tylko dla właścicieli firm, ale także dla prywatnych klientów, którzy nie chcą zawierać kredytu bankowego, lecz jedynie wypożyczyć pojazd na podany w kontrakcie czas. Podpisując dokumenty decydujemy się na wypożyczenie samochodu zobowiązując się przy tym do regulowania comiesięcznych należności. Są one o wiele niższe iż w przypadku kupna auta, ponieważ jesteśmy jego użytkownikami, a nie właścicielami. W jaki sposób można w takim razie wziąć leasing na auto?
Tags: 

O tłumaczach. Dowiedz się najnowsze wiadomości

Biznesmen
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
W czasach ogarniającej nas globalizacji, dobra znajomość co najmniej trzech języków obcych zdaje się być fundamentalna. Niefortunnie niewielu z nas dobrze wysławia się w przynajmniej jednym języku obcym. Najczęściej używany jest język angielski, ale w zachodniej części kraju, również we Wrocławiu, ze względu na niedaleką odległość do granicy przeważa niemiecki.

Windykacja finansowa w organizacji- najważniejsze informacje w tym zakresie

finanse
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Każde przedsiębiorstwo powinno być jak najlepiej zorganizowane, tak, aby wszystkie jego elementy mogły funkcjonować jak trzeba. Jedną z nieodzownych kwestii jest kontrola finansów, przez co możliwe jest zmniejszenie ryzyka wystąpienia niewypłacalności. Co należy wiedzieć o właściwie prowadzonej kontroli?

Noclegi dla firm zazwyczaj opłacają się w zwykłych domach

Apartament
Author: Artem Svetlov
Source: http://www.flickr.com
Apartamenty Wrocław odnajmuje też pracownikom firm
Jeśli przedstawiciele handlowi podróżują pomiędzy przeróżnymi kontrahentami, żeby namówić do korzystania z przedmiotów swojej firmy, to może się okazać, że od czasu do czasu nie będzie im się opłacało wracać do mieszkania. Lepiej robią, jeśli zostaną na miejscu i czekają na spotkanie z kolejnym kontrahentem.

Czy jest sens decydować się na certyfikat Prince2? Co nam daje, jakie korzyści na rynku pracy jest w stanie nam zapewnić?

szkolenie prince 2
Author: TijsB
Source: http://www.flickr.com
Prince2 jest metodyką zarządzania projektami, określa ona wszystkie fazy w projekcie, role danych osób należących do zespołu projektowego, jak również ich decyzyjność. Prince2 nazywany jest przez wiele osób swego rodzaju instrukcją zarządzania projektem, gdyż krok po kroku pokazuje, w jaki sposób osiągnąć w tej dziedzinie najlepsze rezultaty.

Pages

Subscribe to RSS - Firma pod kontrolą