Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).

Firma pod kontrolą

Aktualności

Dodana przez APS01 (2018-11-15 20:32:02).

Część swojego podatku masz możliwość zadysponować oraz oddać fundacjom. Pamiętaj o tym, oni liczą na ciebie

papiery
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Co roku przychodzi moment, kiedy podatnicy powinni złożyć swe deklaracje podatkowe. Łączy się to z uzupełnieniem stosownego druku, a później dostarczeniem go do wskazanego Urzędu Skarbowego. W zależności, czy wspomniany dokument wskaże zwrot podatku czy konieczność jego zapłaty, trzeba później uiścić żądaną sumę albo oczekiwać na zwrot nadpłaconego podatku. Przy okazji wypełnienia deklaracji można też oddać 1% podatku potrzebującym osobom albo instytucjom.

Noclegi dla firm zazwyczaj opłacają się w zwykłych domach

Apartament
Author: Artem Svetlov
Source: http://www.flickr.com
Apartamenty Wrocław odnajmuje także pracownikom zakładów
Gdy przedstawiciele handlowi podróżują między różnorakimi kontrahentami, by zachęcić do używania z materiałów swojej firmy, to może się okazać, że czasami nie będzie im się opłacało powracać do mieszkania. Lepiej robią, jeżeli będą na miejscu oraz czekają na spotkanie z innym kontrahentem.

Znane clipboardy stały się praktyczne w trakcie spotkań firmowych, gdzie w posiadaniu każdego uczestnika jest także teczka konferencyjna

Szkolenie
Author: Lifescience Resources Hawaii
Source: http://www.flickr.com
Organizowanie warsztatów czy też zebrań w korporacji ma przeróżne odmiany, które są przeważnie przystosowane do szczególności firmy oraz celu spotkania. Korzysta się z prezentacji multimedialnych, organizuje burze mózgów, a niekiedy czerpie się bardziej niecodziennych metod, które powinny uruchomić grupę do kreacyjnego myślenia.

Rozwój zawodowy jako awans indywidualny - twoja nowa praca

praca przy komputerze
Author: Kevin Jarrett
Source: http://www.flickr.com
Tempo zmian cywilizacyjnych, zwłaszcza w wyniku rozwoju technologicznego sprawia, że istota ludzka musi elastycznie reagować na pojawiające się transformacje na rynku pracy i dostosowywać się do nowych wyzwań i wymagań. Łączy się z tym stałe modyfikowanie i rozszerzanie aktualnych obszarów, przekwalifikowywanie się, a niekiedy nawet kilkakrotne zmienianie zajęcia.

Należy wykonywać szkolenie z praw autorskich

Prawo autorskie
Author: Tori Rector
Source: http://www.flickr.com
Gdy coś wymyślimy to przynależy to do nas
Coraz więcej osób zaczyna działać na własny rachunek zastosowując pracę swojego intelektu, a więc to co wymyślą i samodzielnie stworzą. W ten sposób działają graficy, fotografowie, a również ludzie zajmujący się pisaniem artykułów albo książek. Ważne będzie tu to, żeby zdawali oni sobie sprawę z tego, że jest to ich własność oraz nikt bez ich pozwolenia nie ma szansy korzystać z tego, co oni przygotowali.

Chcesz urządzić spotkanie szkolące lub event? W Krakowie znajdziesz naprawdę wygodne sale konferencyjne!

sale szkoleniowe kraków
Author: Oregon Department of Transportation
Source: http://www.flickr.com
Zdarzają się sytuacje, kiedy nieodzowna okazuje się większa i komfortowa sala przygotowana na potrzeby spotkań, przemówień i szkoleń. Bywa tak w momencie, kiedy chcemy urządzić jakieś kursy, szkolenia, jak również sympozja lub negocjacje biznesowe z dużą grupą uczestników. Taka sala powinna okazać się komfortowa i przestronna, aby zapewnić zebranym jak najlepsze warunki. Na szczęście w dzisiejszych czasach nie brak wygodnych budynków zaprojektowanych dla biznesu i możemy je znaleźć w każdym mieście.

Profesjonalne szkolenia dla liderów oraz kierowników podnoszące umiejętności i kwalifikacje

Uśmiechnięci ludzie
Author: Rose Physical Therapy Group
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj liczne firmy, korporacje i przedsiębiorstwa wymagają od swoich menedżerów niezwykle dużych kwalifikacji, sporych umiejętności oraz sporego doświadczenia. Menedżerowie zwykle mają w swojej pracy faktycznie wiele odpowiedzialnych zadań i pełnią ważne role, nic więc dziwnego, że ich zdolności i kwalifikacje muszą być na jak najwyższym poziomie.

Brokerzy na rynku opcji binarnych - wsparcie i wielka informacja dla inwestujących

top option
Author: Sandra
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie możliwości zarabiania pieniędzy jest niezwykle wiele

Jak dobrze przeprowadzić inwentaryzację roczną w przedsiębiorstwie

Dokumenty
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
W dowolnej poważnej firmie, a zwłaszcza w miejscu, które para się na głównie handlem, istnieje kłopot z inwentaryzacją. Wszyscy pracownicy, jeśli towar nie jest w żaden sposób objęty ubezpieczeniem, zagryzają zęby i czekają na ten dzień, jak dowiedzą się, jakie sumy będzie im potrącone z pensji, kiedy tylko wyjdzie na jaw, że w inwentarzu występują braki. Wielu ludzi świetnie zna ten stres i nie cierpi zakładu, kierownika i w ogóle własnej pracy za fakt, że są zmuszeni z tym mierzyć, i w ten sam sposób co roku w środku zimy.

Pages

Subscribe to RSS - Firma pod kontrolą

Uncaught exception thrown in shutdown function.

PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 2014 Cannot execute queries while other unbuffered queries are active. Consider using PDOStatement::fetchAll(). Alternatively, if your code is only ever going to run against mysql, you may enable query buffering by setting the PDO::MYSQL_ATTR_USE_BUFFERED_QUERY attribute.: DELETE FROM {semaphore} WHERE (value = :db_condition_placeholder_0) ; Array ( [:db_condition_placeholder_0] => 5628768105d57ff454a8ad7.86573425 ) in lock_release_all() (line 269 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/includes/lock.inc).