Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).

Firma pod kontrolą

Aktualności

Dodana przez APS01 (2018-11-15 20:32:02).

specjalistyczne usługi w obszarze opracowania najważniejszych założeń marketingu strategicznego w przedsiębiorstwie

idealny doradca marketingowy dla firm
Author: Jeffrey Zeldman
Source: http://www.flickr.com
Każdy człowiek biznesu, nawet prowadzący malutką firmę, winien stale myśleć o polepszaniu biznesu, wyszukiwaniu nowych rynków, wprowadzaniu innowacji, konstruowaniu silnej marki. W przeciwnym razie podwaliny firmy będą nadzwyczaj słabe i wszelakie zawirowania na rynku będą tworzyły dla niej istotne niebezpieczeństwo.

Wyszukaj rozwiązania dla Twojego przedsiębiorstwa, które spowodują, że Ty i Twoi współpracownicy ciągle będziecie mieli dostęp do najnowszych informacji

Praca przy komputerze
Author: Toronto Mini Maker Faire
Source: http://www.flickr.com
W dobie szybko realizujących się zmian na rynku dobrze jest posiadać pod kontrolą te dane, jakie wprost oddziałują na sposób i jakość prowadzenia firmy. W pewnym sensie brak informacji znaczy brak zorientowania na nadchodzącą sytuację, a toteż nieumiejętność podjęcia stosownych decyzji gwarantujących firmie rozwój. Konkurencyjność firmy to przede wszystkim pewne działanie oparte na wiedzy wynikłej z zebranych oraz zanalizowanych informacji ze statystyk lub innych źródeł.

Obywatelski obowiązek – rozliczyć druk PIT za miniony rok

pit
Author: Lucas Hayas
Source: http://www.flickr.com
Wysyłanie deklaracji podatkowych od zawsze wiązało się z najpierw ręcznym, a później elektronicznym wypełnianiem papierowych formularzy. I choć wiadomo było, że im wcześniej dokument PIT się założy, tym wcześniej dostanie się prawdopodobny zwrot z podatku, sporo ludzi czekało do ostatniego momentu z zaniesieniem swojego PIT-u. Był to duży błąd, bo często ostatnie dni kwietnia w skarbówkach albo w urzędach pocztowych stoi się w długim wężyku do okienka. Ale już od kilku lat można wysłać deklarację PIT online.

Niby kto nie posiada dzisiaj konta?

pieniądz
Author: George Carter
Source: http://www.flickr.com
No wiadomo - trudno działać dzisiaj bez konta bankowego! Ten osobnik, który z przeróżnych przyczyn nie posiada takiego konta pewnie jakoś nie cierpi z owego powodu, lecz ciężko nie dostrzec jakby nie patrzeć jego znaczącego wykluczenia.

Kompetentna obsługa kontrahenta jest ściśnie uwarunkowana od szkoleń

Szkolenie
Author: Heinrich-Böll-Stiftung
Source: http://www.flickr.com
Praca przy obsłudze klienta wymaga stale kompetencji oraz biegłości. Obojętnie czy pracujesz w markecie spożywczym czy też w referacie gdzie na co dzień spotykasz się z klientami zawsze potrzebuje to ze strony jednostki obsługującej kompetentnego podejścia. Związku z tym cyklicznie są organizowane treningi dla robotników, którzy każdego dnia mają kontakt z odbiorcą.

Niewielki blankiet ma jednak wielką moc sprawczą.

cena
Author: David Jackmanson
Source: http://www.flickr.com
Wizytówka - w ten sposób nazywamy rodzaj bileciku wizytowego charakteryzującego się niewielką ilością tekstu. To miniaturowy baner reklamowy, który powinien najpełniej opisywać naszą firmę albo też nas samych.

Dlaczego bhp jest tak ważne dla każdej firmy i każdego pracownika? Czego można się dowiedzieć na takim szkoleniu?

Kask BHP
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Szkolenia bhp są istotną dziedziną funkcjonowania firmy. Pracodawca nie może unikać tego przepisu, nie może sprowokować takiej sytuacji, iż zatrudniony nie ma odpowiedniej znajomości przepisów czy reguł bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Funkcjonują wstępne szkolenia bhp, jakie powinny się odbywać jeszcze przed kwalifikacją pracownika do pracy. Ich najistotniejszym celem jest zagwarantowanie pracownikowi wiedzy oraz niezbędnych umiejętności, które pomagają w pracy.

Profesjonalne szkolenia dla liderów oraz kierowników podnoszące umiejętności i kwalifikacje

Uśmiechnięci ludzie
Author: Rose Physical Therapy Group
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj liczne firmy, korporacje oraz przedsiębiorstwa wymagają od swoich menedżerów bardzo dużych kwalifikacji, sporych umiejętności oraz sporego doświadczenia. Menedżerowie z reguły mają w swojej pracy faktycznie wiele poważnych zadań i sprawują ważne funkcje, nic więc dziwnego, iż ich umiejętności i kwalifikacje muszą być na jak najwyższym poziomie.

Kurs wózki widłowe Gdańsk ma szansę nam zaoferować

teren leśny monitorowany
Author: Olgierd Rudak
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli chcemy posiadać gwarancję, że zawsze bez większego trudu będziemy w stanie wyszukać dla siebie właściwą pracę, to powinniśmy wpisać się na różnorakiego rodzaju kursy. Wówczas mamy szansę okazać się przekonani, że nasze umiejętności zawsze będą w dużej wartości, a co się z tym łączy, że wciąż wyszuka się ktoś, kto będzie pragnął z nich korzystać.

Pages

Subscribe to RSS - Firma pod kontrolą