Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).

Firma pod kontrolą

Aktualności

Dodana przez APS01 (2018-11-15 20:32:02).

Chcesz urządzić spotkanie szkolące lub event? W Krakowie znajdziesz naprawdę wygodne sale konferencyjne!

sale szkoleniowe kraków
Author: Oregon Department of Transportation
Source: http://www.flickr.com
Czasami mają miejsce sytuacje, kiedy przydatna staje się większa i komfortowa sala przygotowana na potrzeby wydarzeń, wystąpień i szkoleń. Bywa tak w momencie, kiedy chcemy urządzić jakieś kursy, szkolenia, jak również sympozja albo negocjacje biznesowe z większą grupą uczestników. Wspomniana sala powinna okazać się komfortowa i przestronna, aby zapewnić zgromadzonym jak najlepsze okoliczności. Pomyślnie w obecnych czasach nie brak dogodnych budynków zaprojektowanych dla biznesu i możemy je znaleźć w każdym mieście.

Czas na dobrą pracę – od czego warto współcześnie zacząć szukanie odpowiedniej propozycji?

disco
Dzisiejsze czasy mają to do siebie, że ciężko w nich znaleźć opłacalną pracę. Niekiedy bywa i tak, że pracy w mieście nie ma w ogóle. Co zrobić, gdy to my znajdziemy się w tak trudnym położeniu? Okazuje się, że są na to sposoby, jednak nie każdy je zna, nie każdy też pragnie się do nich zastosować.

Niby kto nie posiada dzisiaj konta?

pieniądz
Author: George Carter
Source: http://www.flickr.com
To wiadome - ciężko funkcjonować w dzisiejszych czasach bez konta bankowego! Ten osobnik, który z przeróżnych przyczyn nie ma takowego konta pewnie jakoś nie cierpi z tego powodu, ale ciężko nie zauważyć no jakby nie patrzeć jego znaczącego wykluczenia społecznego.

Garść sugestii, jak zarezerwować najlepszą salę na konferencję albo warsztaty

Sala konferencyjna
Author: Daniel X. O'Neil
Source: http://www.flickr.com
W naszym kraju powstaje coraz więcej rewelacyjnie wyposażonych lokali konferencyjnych. W jaki sposób z atrakcyjnej oferty wybrać tę najtrafniejszą? Sala konferencyjna będzie niezbędna, gdy chcemy zorganizować większy event, sympozjum, szkolenia lub duże spotkanie biznesowe. Jeżeli planujemy jakąś salę wynająć, nie zapominajmy, żeby ją zarezerwować z odpowiednim wyprzedzeniem.

W jaki sposób wziąć auto w leasing?

skoda
Author: order_242
Source: http://www.flickr.com
Leasing samochodu to nadzwyczaj opłacalne rozwiązanie nie tylko dla właścicieli przedsiębiorstw, lecz także dla prywatnych klientów, którzy nie chcą zawierać kredytu bankowego, a jedynie wypożyczyć pojazd na zaznaczony w kontrakcie okres. Podpisując papiery decydujemy się na wydzierżawienie samochodu zobowiązując się przy tym do opłacania comiesięcznych należności. Są one o wiele mniejsze iż w przypadku zakupu pojazdu, ponieważ jesteśmy jego użytkownikami, a nie właścicielami. Jak można wobec tego wziąć leasing na auto?
Tags: 

Jakiego typu wybrać program do fakturowania? Na jakie kwestie zwracać uwagę? Co jest najbardziej istotne?

magazyn
Author: inplusPR
Source: www.inplusPR.pl
Duża liczba osób myśli, jaki wybrać najlepszy program do skanowania faktur. Nie jest to łatwe zadanie, zwłaszcza, że każda firma jest inna i ma inne wymagania.

Noclegi dla firm zazwyczaj opłacają się w zwykłych domach

Apartament
Author: Artem Svetlov
Source: http://www.flickr.com
Apartamenty Wrocław mają szansę okazać się odnajmowane przez zakłady
Jeżeli przedstawiciele handlowi podróżują pomiędzy różnymi kontrahentami, by namówić do korzystania z materiałów swojej firmy, to ma szansę się okazać, że czasami nie będzie im się opłacało powracać do domu. Lepiej zrobią, jeżeli zostaną na miejscu i czekają na spotkanie z innym kontrahentem.

O tłumaczach. Dowiedz się najnowsze wiadomości

Biznesmen
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
W czasach wszechobecnej globalizacji, biegła znajomość przynajmniej trzech obcych języków wydaje się być fundamentalna. Niefortunnie niezbyt wielu z nas dobrze posługuje się przynajmniej jednym językiem obcym. Najczęściej znany jest język angielski, jednak na zachodzie, na przykład we Wrocławiu, ze względu na bliskość granicy z Niemcami przeważa język niemiecki.

Gdy chcemy uruchomić swoją firmę przyda nam się pomoc w uzyskaniu dotacji unijnych

pracownicy
Author: Steven Lilley
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie prywatnej firmy to dzisiaj jedno z licznych marzeń osób, jacy potrzebują uzyskać jakiś sukces i zyskiwać odpowiednie sumy kasy, jakie będą służyły nie tylko do ich utrzymania, ale również do utrzymania ich najbliższych.

Pages

Subscribe to RSS - Firma pod kontrolą