Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).

Newsy edukacyjne

Aktualności

Jeśli zamieszkujesz w okolicach Szczecina i wymagasz usług tłumaczeniowych dowolnego języka - pamiętaj o funkcjonujących biurach tłumaczeń i śmiało skorzystaj z ofert wykwalifikowanych językowców.

tłumaczenie
Author: Lori Mazzola
Source: http://www.flickr.com
Świat dwudziestego pierwszego wieku przesuwa się naprzód w zawrotnym rytmie. Obecnie - podróżowanie, międzynarodowa komunikacja i przemieszczanie się nie ustanawia już jakiegokolwiek kłopotu. Życie po Europejsku postawiło przed Nami serię istotnych zadań. Jednym z Nich bywa niezwłoczna edukacja języków, których nieznajomość powoduje barierę w międzynarodowych kontaktach.

Homogenizator wykorzystywany będzie przy produkcji śmietany

Laboratorium
Author: Matteo Bagnoli
Source: http://www.flickr.com
Na pewno powiemy, że w laboratoriach używa się wiele różnorakich sprzętów, które mają różnorodne zadania, a przez nie robione będą także różnorakie doświadczenia. Przez to także powinniśmy zaznaczyć, że na stanie różnorakich laboratoriów pojawia się lepkościomierz, a więc urządzenie do mierzenia lepkości olejów. Przez to możemy sprawdzić, czy konkretny olej posiada dobre parametry i czy we właściwy sposób będzie wypełniał swoje funkcje, tak żeby nie zadziałać na szkodę jakiejś maszyny.

Co to jest harcerstwo, jak wziąć udział w tej organizacji? W jaki sposób zostać harcerzem?

harcerze
Author: Arcadiuš
Source: http://www.flickr.com
Co można robić w harcerstwie? Możemy jeździć na wycieczki, różne biwaki, zloty a także obozy. Możemy nauczyć się dużej ilości ciekawych rzeczy, na przykład, w jaki sposób posługiwać się mapą czy kompasem, w jaki sposób tropić i nie dać się wytropić, jak zbudować prycz oraz stelaż, zapoznać się z alfabetem Morse'a i zaznajomić się z szyframi, a także jak się odpowiednio nimi posługiwać, ale także jak udzielać pierwszej pomocy, poradzić sobie samemu w dziczy i co jesteśmy w stanie przyrządzić z puszczańskich przysmaków.

Większe poczucie bezpieczeństwa na drodze i przyjemność jazdy, czyli zwięźle o tuningu

mechanicy
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie zdecydowana większość osób ma własny pojazd. Wygoda, jaka z tego wynika jest niezmierna, jednakże nie dziwi też fakt, że coraz więcej osób ciekawi się modyfikacjami auta.

Monitoring wizyjny w naszym otoczeniu - do czego służy i jakie niesie korzyści?

kamera do monitoringu
Monitoring to w obecnych czasach to praktycznie rzez biorąc standard i można go napotkać niemal na każdym kroku. Do zadań monitoringu wizyjnego należy pilnowanie domu, firmy, czy innego terenu. Aktualnie, montaż takiego monitoringu możliwy jest do wszelkiego typy obiektów. Można go zamontować nie tylko na dużych przestrzeniach dużych firm czy instytucji, lecz także w niewielkich marketach, domkach jednorodzinnych, na blokowiskach, halach produkcyjnych, w restauracji czy hotelach. Czy monitoring faktycznie wpływa na bezpieczeństwo osób i mienia? Jakie niesie inne korzyści?

Wagi apteczne elektroniczne

waga apteczna
Source: www.wagi-elektroniczne.pl
Wagi apteczne do używania w przemyśle aptecznym zgodnie z ustawą Prawo o Miarach wymagają legalizacji. Warto pamiętać, że nowe wagi apteczne mają legalizację ważną 3 lata.

Ekspansja kraju to wykorzystanie nowatorskich rozwiązań. Tylko czy to wszystko na co nas stać? Czego potrzeba, by czerpać pełnymi garściami.

2 złote
Author: Ryan Poplin
Source: http://www.flickr.com
Październikowe głosowanie to okres refleksji. Systematycznie, jak co kilka lat zaczniemy roztrząsać obietnice wyborcze - to spełnione i te niespełnione. Będziemy rozważać na którego polityka oddać głos, kto w korzystny sposób wpłynie na codzienne chwile. Jest to odpowiedni moment, by zastanowić się czy Polska mocno wystartowała ekonomicznie naprzód czy jednak niektóre kwestie mogliśmy rozwiązać efektywniej.

Dla niewielkich dzieci świetne będą pieluszki huggies

nauczycielka angielskiego
Author: Department of Foreign Affairs and Trade
Source: http://www.flickr.com
Co będzie dobre w wieku naszego potomstwa?

Jeżeli nasze potomstwo właśnie się urodziło gwarantuje mu jedzenie i bezpieczeństwo, później nabywamy mu zabawki, a jeszcze później dbamy o jego prawidłową edukację. Przez to tak ważne okazuje się być to, by ciągle powiedzieć, co będzie właściwe na etapie rozwoju naszego dziecka, ponieważ tylko w ten sposób będziemy mieli możliwość zapewniać wszystkie jego oczekiwania.

Wybierasz się na urlop poza Polskę – sprawdź, co trzeba wiedzieć

Nauka
Source: http://www.sxc.hu/
Wyjazd na urlop poza granicę Rzeczypospolitej stał się bardzo popularny. Raz – świat się ograniczył, wszędzie łatwo mamy szansę dolecieć. Po drugie – urlopy w innych państwach nie są już takie kosztowne jak kiedyś. Po trzecie – nasi rodacy nie boją się, że, rzecząc kolokwialnie wprost, się nie dogadają.

Pages

Subscribe to RSS - Newsy edukacyjne