Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/gimforum.pl/modules/block/block.module).

Newsy edukacyjne

Aktualności

Nauka języka obcego przyjmuje w obecnych czasach różne odmiany - jak wybrać najlepszą?

Kurs angielskiego
Author: University of the Fraser Valley
Source: http://www.flickr.com
Nie ma wątpliwości, iż w obecnych czasach władanie na wysokim pułapie językiem obcym bywa bardzo respektowane, a czasem wprost konieczne, jeżeli staramy się podjąć pracę w internacjonalnej firmie. Trening języka rozpoczyna się już w szkołach podstawowych, niemniej jednak nie każdy ma wrodzone umiejętności filologiczne, żeby w takim trybie nauki osiągnąć wysoki poziom.

Wagi apteczne elektroniczne

waga apteczna
Source: www.wagi-elektroniczne.pl
Wagi apteczne do użytkowania w farmakologii zgodnie z ustawą Prawo o Miarach potrzebują legalizacji. Należy pamiętać, że nowe wagi apteczne mają legalizację na okres 3 lat.

Jeśli zamieszkujesz w okolicach Szczecina i wymagasz usług tłumaczeniowych dowolnego języka - pamiętaj o funkcjonujących biurach tłumaczeń i śmiało skorzystaj z ofert wykwalifikowanych językowców.

tłumaczenie
Author: Lori Mazzola
Source: http://www.flickr.com
Cywilizacja dwudziestego pierwszego wieku idzie naprzód w zawrotnym rytmie. Obecnie - podróże, międzypaństwowa relacja i przemiejscawianie się nie stanowi już któregokolwiek problemu. Europejskie życie stawia przed Polską serię poważnych zmagań. Niejednym z Nich jest nieunikniona nauka języków, jakich nieznajomość powoduje barierę w międzykrajowych znajomościach.

Czy warto uczyć się języków obcych i kiedy ich znajomość może się przydać?

kurs francuskiego rzeszów
Author: Salon Nowojorski
Source: http://www.flickr.com/
Nigdy nie wiadomo kiedy znajomość jakiegoś obcego języka mogłaby nam się przydać. Być może w firmie, może wyjedziemy gdzieś na wycieczkę oraz będziemy potrzebować pomocy tubylca. Wtedy dobrze jest potrafić się w jakiś sposób dogadać.


{Język|J.

Przyszłość jest w twoich rękach, maturzysto

uczelnia
Source: www.morguefile.com
Jeżeli w tym roku będziesz maturzystą i sądzisz, że raczej dostaniesz rezultatu, który da ci szansę studiów na normalnym uniwersytecie, nie przejmuj się. W stolicy Dolnego Śląska od lat przyjmuje wiele szkół wyższych, na które zostaniesz przyjęty właściwie bez większych trudności.

Dla kogo studia na kierunku politologia

studia
Author: Universität Salzburg (PR)
Source: http://www.flickr.com
Kierunek Politologia to propozycja dla tych, którzy chcą decydować o przyszłości swojej a także otoczenia, włączając się w życie społeczne, dla zainteresowanych procesami społecznymi, ekonomicznymi jak też politycznymi w naszej ojczyźnie i w świecie, dla osób dostrzegających rolę współczesnej komunikacji społecznej w funkcjonowaniu przedsiębiorstw i instytucji, dla przyszłych pracowników mediów i reklamy.

Wybierasz się na urlop poza Polskę – sprawdź, co trzeba wiedzieć

Nauka
Source: http://www.sxc.hu/
Wyjazd na urlop za granicę Rzeczypospolitej zrobił się bardzo popularny. Jeden – świat się skurczył, wszędzie bezproblemowo możemy dolecieć. Po drugie – wycieczki w innych krajach nie są już tak kosztowne jak kiedyś. Trzy – Polacy nie obawiają się, że, rzecząc kolokwialnie wprost, się nie dogadają.

Ziewasz na lekcjach fizyki? Trzeba to zmienić!

Przekaźniki
Author: Dr. Martin Von Nostrand
Source: http://www.flickr.com
Pośród osób narzekających na ogólnie złą kondycję polskich szkół będą i tacy, którzy będą reprezentować obóz, że fizyka jest niewłaściwie prowadzona. Zarówno uczniowie gimnazjum, jak i licealiści wesprą tą opinię, ponieważ okazuje się, że więcej niż połowa młodzieży twierdzi, że przedmiotu tego najzwyczajniej w świecie nie rozumie. Czy możemy coś zrobić, aby fizyka stała się przedmiotem interesującym i choć trochę lubianym?

Ośrodki edukacyjne- świetne miejsce nauki nauczycieli i zabawy dzieci podczas zajęć edukacyjnych

dzieci
Source: http://iltex.pl/
Praca z dziećmi nierzadko wymaga dużo energii. Osoby, które zajmują się dziećmi w różnym wieku muszą posiadać stosowne kwalifikacje. Jeżeli jesteśmy nauczycielami bądź opiekunami, warto korzystać z ofert centrów edukacyjnych, które mogą pomóc nam lepiej zrozumieć świat dzieci.

Pages

Subscribe to RSS - Newsy edukacyjne