Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/gimforum.pl/modules/block/block.module).

Newsy edukacyjne

Aktualności

Planujesz uczyć się angielskiego? Sprawdź, w jaki sposób wybrać odpowiednią szkołę?

szkoła
Author: Laurie Sullivan
Source: http://www.flickr.com
Język angielski to współcześnie podstawa. Nie tylko w pracy, gdzie musimy porozumiewać się z zagranicznymi klientami, lecz także w codziennym życiu, kiedy zechcemy pojechać za granicę i trzeba będzie zamówić hotel lub zapytać o drogę do muzeum, które zamierzaliśmy zobaczyć. By szybko nauczyć się języka, najkorzystniej jest zapisać się do właściwej szkoły językowej. Ale jak trafić na tę odpowiednią?

Na jakiej wysokości pieniądze może mieć nadzieję tłumacz ustny, a na jakie pisemny?

sen
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Dziś, gdy granice kraju stoją otworem oraz znaleźć pracę można by w niemalże jakimkolwiek państwie, mogłaby wydarzyć się sytuacja, że będziemy potrzebowali przełożenia na polski język jakichś papierów.

Czas na zgłębienie umiejętności językowych! Jak znaleźć skuteczny kurs językowy?

zajęcia w szkole językowej
Author: Kaplan International
Source: http://www.flickr.com
Decydując się na kurs językowy, trzeba wcześniej dobrze zapoznać się z programem zajęć i dowiedzieć się, czy lekcje rzeczywiście są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę lektorów. W przypadku znanych szkół językowych zdecydowanie nie musimy martwić się o poziom nauczania, gdyż ich popularność najczęściej jest dowodem na satysfakcję wszystkich kursantów. Większą ostrożność musimy zachować, wtedy gdy decydujemy się na lekcje w nowo utworzonych szkołach, które posiadają podejrzanie małe ceny oraz niesamowicie elastyczny program zajęć.

Nauka w liceum – zasady przyjęcia i propozycja edukacyjna najlepszych placówek istniejących we Wrocławiu

uczniowie w togach i czapkach
Author: iStockphoto.com
Source: iStockphoto.com
Edukacja ma dzisiaj naprawdę duże znaczenie, jako że może otworzyć drzwi do poważnej kariery oraz zagwarantować wymarzony sukces zawodowy. Nie można się z tego względu dziwić, że coraz więcej osób skupia się na wyborze najlepszej szkoły, ponieważ jej poziom oddziałuje na przyszłe wyniki w nauce.

Angielski rozmowy Warszawa, szkoły językowe Warszawa

Nauka języka angielskiego
Author: The Liverpool School of English
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcesz w dzisiejszych czasach zostać człowiekiem sukcesu to musisz posiąść znajomość języków obcych. Nie musisz natychmiast być omnibusem, ale przynajmniej zacznij od uczenia się języka angielskiego, bo to bardzo istotna sprawa. W tym języku dogadasz się niemalże wszędzie na świecie, więc warto wziąć się za to. Wiele osób zna język angielski ze szkoły, ale ma też jakąś barierę dotyczącą mówienia.

Lekcje angielskiego w stolicy

angielski
Author: U.S. Embassy Tel Aviv
Source: http://www.flickr.com
Język angielski musi w dzisiejszych czasach znać każdy. Stolica naszego kraju daje szerokie możliwości w tej kwestii. Najskuteczniejszymi sposobami nauki są szkoły językowe oraz angielski z dojazdem do ucznia. Angielski z dojazdem w Warszawie to znakomity sposób by nie marnować czasu na dojazdy do szkoły językowej. Już na pierwszych zajęciach lektor dokonuje analizy poziomu znajomości języka obcego klienta. Lektor oferuje uczniowi stosowne materiały oraz program nauczania. Lektor wsłuchuje się w potrzeby klienta i na podstawie swojego doświadczenia proponuje odpowiednio dobrane zajęcia.

Posiadanie prawa jazdy jest w obecnych czasach jednym z większych pozytywów - szkoła jazdy w Tychach

prawo jazdy
Author: slgckgc
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach posiadanie pojazdu osobowego jest ogromnym udogodnieniem w powszednim życiu. Pomaga nie jedynie na szybkie przemieszczanie się, lecz w szczególności na bycie niezależnym czasowo. Aranżowanie przeróżnego typu wypraw czy normalne wycieczki za miasto są w tym przypadku znacznie łatwiejsze i na pewno przyjemniejsze. W tym przypadku jednakże prócz samochodu niezbędne jest prawo jazdy, którym dobrze jest zaciekawić się jak najwcześniej. Odłożenie tego na później z reguły skutkuje wieloletnim zaniedbaniem tematu i w rezultacie brakiem tego ważkiego upoważnienia. Jeżeli więc tylko mamy okazję to jak najwcześniej zdecydujmy się na kurs.

Szkoły językowe dla dzieci - zalety wczesnej nauki języka obcego

angielski dla dzieci
Author: Mark McQuade
Source: Mark McQuade
Nie od dziś wiadomo, iż im młodszy umysł, tym bardziej jest chłonny oraz porządniej przyswaja wiedzę. Wskutek tego rodzice już od najmłodszych lat uczą swoje dzieci oraz przykładają znaczną wagę do ich nauki. Potężny nacisk kładzie się obecnie na języki obce. Znajomość języków obcych bezspornie okaże się użyteczna w dorosłym życiu, w szczególności zawodowym. Chlebodawcy doceniają sobie osoby z biegłą znajomością języków obcych.

Czy winniśmy wybrać się na kurs językowy?

kurs językowy
Author: Col Ford and Natasha de Vere
Source: http://www.flickr.com
Przeglądając różnego rodzaju strony z propozycjami pracy coraz częściej można znaleźć wśród wymagań przedsiębiorców znajomość języków obcych .Wbrew powszechnym opiniom wymagania takie nie dotyczą jedynie kadry menadżerskiej, lecz także szeregowych pracowników. Czy winniśmy więc zdecydować się na naukę języków obcych, żeby zwiększyć własne szanse na zatrudnienie?
Odpowiedź jest naturalnie twierdząca.

Pages

Subscribe to RSS - Newsy edukacyjne