Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób przekazać 1% podatku?

Aktualności

Możliwości przekazywania części podatku bardzo potrzebującym stają się aktualnie osiągalne dla każdego. Starczy tylko wyrazić ochotę uczestnictwa w takim procesie. Oferowane przez nas pomoc to coś, na co czeka wielu potrzebujących. Wśród nich znajdują się organizacje pożytku publicznego. 1% dla opp pomaga rozwijać charytatywną działalność, jaka jest zawsze w szczytnym celu. Nic nas to nie kosztuje, natomiast dla pozostałych może to być bardzo znaczące. Krok naprzód ma spore znaczenie w przypadku organizacji działających na rzecz małych dzieci.
Pomoc, która nic nas nie kosztuje
podatki
Author: Indi Samarajiva
Source: http://www.flickr.com
Przekazywanie podatku dla organizacji pożytku publicznego staje się jeszcze popularniejsze. Taki trend oddziałuje także na innych, co do tej pory tego nie robili. Już od 1 stycznia 2004 r. każdy z podatników ma szansę w swoim zeznaniu rocznym zmniejszyć obowiązkowy do zapłaty podatek o wskazaną kwotę (1 procent podatku). Będzie ona przekazywana na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego. Ta kwota nie może jednak przekraczać wysokości 1% obowiązującego podatku.

Warto oferować wsparcie dla działalności organizacji pożytku publicznego Jeśli chodzi o 1% dla opp (więcej na ten temat), istotne są obowiązujące od 2007 roku zmiany w tym zakresie. Powinni się wyjątkowo zaciekawić nimi osoby, co zdecydowały się na przekazanie określonej kwoty w tym roku. Rozszerzono wówczas pewną grupę podatników, jaki mogą takim organizacjom oferować pomoc finansową.

Nie zniechęcaj się - kontynuuj przeglądanie (http://www.miejscakonferencyjne.pl/sale-konferencyjne/zakopane.html) interesujących Cię wpisów. Wyszukasz ich dosyć wiele na naszej nowej witrynie. Namawiamy!

Do nich zalicza się od tej pory wszystkich podatników opodatkowanych wg stawki 19% z pozarolniczej działalności gospodarczej lub działów specjalnych produkcji rolnej.Szczególne znaczenie wsparcia 1% podatku dla opp Przekazywanie podatku przez tych, którzy są objęci obowiązkiem rozliczania podatku to w dzisiejszych czasach właściwie norma. Dobrze jest zaznajomić się z nowymi informacjami na ten temat, jakie oddaje cały obraz tych możliwości. Statystyki pokazują, że jest to forma pomocy na tle finansowym, mająca ogromny wpływ na działalność organizacji pożytku publicznego. Poleca się więc włożyć więcej wysiłku w to, aby dotrzeć z informacjami na ten temat również do pozostałych.