Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/includes/menu.inc).

Internetowe wypełnianie podatku PIT

Aktualności

Elektroniczne uzupełnianie i rozliczanie deklaracji podatku dochodowego od osób fizycznych to dla nikogo nie powinna być żadna nowość. W dzisiejszych czasach przez Internet wykonać można coraz więcej interesów, nawet tych bardzo poważnych powiązanych chociażby z dokonywaniem przelewów bankowych, czy też prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. Od pewnego czasu istnieje także możliwość elektronicznego kontaktowania się z różnymi urzędami i instytucjami Państwowymi, a czynności te wymagają tylko posiadania komputera z dostępem do Internetu, bez konieczności posiadania podpisu elektronicznego potwierdzanego przy pomocy ważnego kwalifikowanego certyfikatu.
Księgowość
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Jak rozliczyć PIT online? To po pierwsze bardzo banalne, a po drugie zajmie tylko kilka chwil. Przyszykowaliśmy specjalne narzędzie, dzięki któremu mają Państwo możliwość rozliczenia podatku dochodowego od osób fizycznych przez Internet oraz uniknięcia konieczności zaprzepaszczenia drogocennego czasu w kolejkach rozciągających się na poczcie i urzędzie skarbowym. Przy wypełnianiu deklaracji należy dokładnie zapoznawać się z informacjami i instrukcjami pojawiającymi się w trakcie wypełniania poszczególnych kolumn Więcej informacji z kategorii pit online naNajpierw należy wybrać rodzaj oświadczenia (podatek dochodowy od osób fizycznych trzydzieści sześć, PIT 37 lub też inne), a potem można przystąpić do uzupełniania całości. Gdy uzupełnienie zeznania podatkowego będzie wymagało od Państwa wykorzystania innych dokumentów, zostaną Państwo o tym zawiadomieni zaraz na początku. Po uzupełnieniu danych osobowych jak również informacji na temat uzyskanych dochodów, należy zaznaczyć przypadające ulgi podatkowe oraz zdecydować o podarowaniu 1% podatku wybranej fundacji.


Author: k.s.