Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/includes/menu.inc).

Czy możemy mówić o zażegnaniu kryzysu gospodarczego w Bydgoszczy?

Aktualności

Bydgoszcz. Miejsce klimatyczne, pełne dawnego uroku i bogate w przedsięwzięcia kulturalne. To również miasto bardzo rozwijające się, zapraszające inwestorów oraz ludzi biznesu.

W Bydgoszczy blisko 40 proc. mieszkańców nie przekroczyło 35 roku życia, natomiast procentowa ilość społeczeństwa z wyższym wykształceniem jest bliskie 14 proc. i przekracza średnią krajową. Miasto charakteryzuje spora aktywność gospodarcza, oraz wysoki poziom przedsiębiorczości.

Zainteresował Cię ten tekst? Jeśli tak, to przeczytaj ponadto ten świetne źródło (https://link2europe.pl/oferty-pracy-belgia/ciesla/). Sprawdź, to również będzie dla Ciebie warte zainteresowania.

(Zobacz ) Bydgoszcz jest centrum przemysłowo-handlowym, w którym zarejestrowano 43 tys. podmiotów gospodarczych, z czego ponad 97 procent prezentują firmy z sektora prywatnego. Najbardziej powszechne rodzaje działalności to handel (zobacz program szkolenia handlowiec) i naprawy, budownictwo, przemysł, biura obsługi nieruchomości i firm oraz usługi transportowe. Duże miasta, to dobrze rozwinięta gastronomia a przy tym baza noclegowa, szczególnie gdy miasto dysponuje portem lotniczym.
Author: HEMMERSBACH
Restauracje, hotele bez końca poszukują dynamicznych pracowników, którzy z zaangażowaniem i pasją oddadzą się czynnościom wykonywanym w nowym miejscu pracy. Jakie profesje są mile widziane na terenie Bydgoszczy? Wystarczy spojrzeć na tablicę ogłoszeń lub zobaczyć oferty pracy w internecie. Najszybciej będzie wpisać w wyszukiwarce internetowej frazę, na przykład: , praca inżynier - a ukażą się nam wszelakie oferty.Bydgoscy pracodawcy ogłaszają, że w nadchodzących miesiącach będą w stanie zapewnić nowe miejsca pracy. I rokują, że obecny 2014 rok spowoduje poprawę na rynku. Pytani o to jak widzą przyszłość swoich firm, odpowiadają, że bardzo optymistycznie. (Sprawdź )
Czy sytuacja na bydgoskim rynku ekonomicznym rzeczywiście ma się aż tak pomyślnie? Czy możemy opowiadać o definitywnym zażegnaniu kryzysu gospodarczego? Wszak nasze doświadczenie mówi nam, iż wypowiedzi pracodawców to jedno, a sytuacja pokazuje zupełnie inny obraz. Jak to przeważnie bywa, prawda rozkłada się po połowie, albowiem statystyki z jednej strony dają powody do wiary w przyszłość, z drugiej nie jest to jeszcze znacząca poprawa, którą możemy dostrzec w mieście czy poza nim tj w województwie. Ale małymi krokami...