Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/includes/menu.inc).

W którym kraju dobrze jest zamieszkać

Aktualności

Uwielbiasz podróżować i masz odczucie, że jeszcze nie zdecydowałeś się, w którym kraju byłoby ci najlepiej? O ile uwielbiasz odwiedzać nowe kraje, a dalekie podróże nie są ci straszne, na pewno nie raz zastanawiałeś się czy nie warto byłoby mieszkać w innym kraju. Jednak w jakim?

Holandia
Author: Dekoral
Wedle badań ONZ państwem w jakim żyje się najlepiej jest Norwegia. Norwegia słynie z ładnych pejzażów, jednakże nie jedynie. Norwegia ma również najwyższy współczynnik rozwoju społecznego. To kraj bardzo dobry do zamieszkania, dbający o znaczny poziom wykształcenia obywateli, z niską stopą bezrobocia i wysoką średnią długością życia.

Na kolejnym miejscu znajduje się Australia. Jest ona również państwem wysoko rozwiniętym, z z wielokulturową populacją. Jeżeli idzie o poziom wykształcenia i prawa polityczne - wiedzie prym po Norwegii.

Holandia kojarzona jest głównie z tulipanami oraz rowerami. Słynna z przyzwolenia na marihuanę, legalizacji aborcji oraz prostytucji. Troszczy się o ochronę środowiska, ma rozwinięty system stosowania alternatywnych źródeł energii. Znanymi Holendrami są Rembrandt oraz Vincent van Gogh.Stany Zjednoczone Ameryki od lat były i są dla wielu państwem marzeń. Populacja Stanów Zjednoczonych to mieszanina rasowa, mieszkańcy rozmaitych narodowości i kultur. Bogactwo, rozmaitość jak też postęp Stanów Zjednoczonych przyciągają niczym magnes.

Nowa Zelandia to kolejny doskonały kraj do zamieszkania. Kraj bezpieczny oraz nieskorumpowany. To tutaj damy jako pierwsze w świecie otrzymały prawo głosowania w wyborach do parlamentu. Przepiękne pejzaże i wiecznotrwała zieloność również poprawiają jakość życia rezydentów.

Banknoty euro
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Choć w wymienionych państwach zdołamy więcej zarobić, to wciąż ogromnie popularną jest emigracja naszych rodaków do Niemiec. W owym przypadku decyduje bliskość familii, a także przetarte przez wiele lat trasy. Zdecydowanie wysoka jest u naszych zachodnich sąsiadów jakość codziennego życia, której nie da się porównywać z Polską jak również bez porównania wyższa jest płaca minimalna w Niemczech http://www.balduin-pfnuer.de/pl/news/placa_minimalna_w_niemczech_milog/wnością korzystniejszy jest w Niemczech system podatkowy. Polskie prawo jest w porównaniu z nim niezwykle zawiłe i mało pewne. Oprócz tego w Niemczech jest również znacznie korzystniejszy system wsparcia dla rodzin, nie http://www.balduin-pfnuer.de/pl/ra ten właśnie kraj.