Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/includes/menu.inc).

Jak przez poprzednie lata rozwijał się rynek komputerowych gier, najpopularniejsze dzisiaj gry online

Aktualności

Od czasu gdy komputery zaczęły być używane, to ludzie z wielkim zapałem wykorzystują je do grania. Obecnie można wręcz stwierdzić, że na graczach właśnie oparta jest ogromna część komputerowego przemysłu. Bo do jakich innych celów mogłyby być wykorzystane wydajne karty graficzne, które potrafią kosztować niekiedy i kilka tysięcy złotych, jak nie do pokonania kolejnej gry z fantastyczną grafiką?
wejdź na stronę www
Author: Wolfgang Lonien
Source: http://www.flickr.com
Na rynku gier bardzo dużo także namieszał internet, firmy produkujące gry zaczęły udostępniać je na mocnych serwerach, pozwalając jednocześnie na możliwość toczenia rozgrywek z graczami z wielu krajów. Dzisiaj gry te fascynują nie tylko doskonałą fabułą, ale także graficznymi możliwościami. Wygląd części z nich znacznie przewyższa najlepsze gry sprzed dekady, a przecież nie będą one wykorzystywaćprawie wcale mocy współczesnych kart grafiki.

Od jakiegoś czasu pewna grupa gier urosła do rangi sportowej, organizowane są nawet mistrzostwa świata, w których zaczyna brać udział zwiększająca się liczba graczy. Ostatnie tego typu rozgrywki były nawet transmitowane na żywo w telewizji, co bardzo dobrze będzie świadczyć o popularności takiej formy rozrywki. Jedną z najbardziej popularnych internetowych gier, w którą można zagrać w domu jest gra imperia online. Zalicza się ona do najstarszych i najbardziej klasycznych produkcji tego typu, a mimo to cały czas jest ogromnie popularna. Gracze zaczynają od kierowania niewielką wioską, którą przez odpowiednie decyzje można stopniowo rozwijać.Wiedźmin, gra komputerowa
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli decyzje będą właściwe, to szybko przekształci się w dynamiczne miasto i stanie się częścią większego imperium. W grze tej jeden grający zarządzać może nawet dwudziestoma pięcioma miastami, więc jak widać są całkiem spore możliwości. Jako że jest to gra o charakterze bitewnym, to ogromna jej część opiera się na walkach z innymi graczami. Z tego też powodu planując rozwój swojego terytorium należy bardzo umiejętnie pogodzić rozbudowę infrastruktury i jednoczesne wzmacnianie swojej armii. Konieczne jest zachowanie odpowiedniej równowagi pomiędzy utrzymaniem dobrze funkcjonującej gospodarki a dobrze uzbrojoną, gotową na wiele armią.