Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/includes/menu.inc).

Kursy j.polskiego dla obcokrajowców w Warszawie

Aktualności

Działalność szkoły koncentruje się wyłącznie na nauczaniu j. polskiego jako obcego. Szkoła specjalizując się tylko na jednym języku, może zapewnić studentom - najwyższą jakość nauczania, utworzenie grup na zróżnicowanych poziomach nauczania oraz zatrudnienie fachowej kadry. Szkoła jest przekonana, że można nauczyć się polskiego szybko, ale wymaga to stosownego podejścia. Odpowiednia metoda jest tym bardziej ważna, im bardziej złożona jest gramatyka danego języka, a język polski może pochwalić się wieloma niuansami gramatycznymi, które w innych językach wcale nie występują.


nauka języków obcych
Author: The LEAF Project
Source: http://www.flickr.com
Tworząc program, rozwijając oraz doskonaląc metodę nauczania języka polskiego kadra szkoły osiąga cel, czyli umożliwienie kursantom efektywne przyswajanie polskiego. W nauczaniu języka polskiego najważniejszy jest aspekt praktyczny. Placówka stawia na to, by poznane słownictwo i struktury gramatyczne były funkcjonalne, a studenci na zajęciach mieli liczne okazje do swobodnej konwersacji. Wszystkie lekcje, także te na poziomie A odbywają się tylko i wyłącznie w j.polskim. Metoda ta daje rezultaty niebywale szybko - co bardzo wzmacnia motywację studentów.

Placówka tworzy grupy internacjonalnych i często język polski jest jedynym wspólnym językiem dla wszystkich studentów. Małe grupy – maksymalnie do 8 osób sprawiają, że kadra koncentruje się na potrzebach każdego kursanta. Placówka zatrudnia tylko i wyłącznie profesjonalnych i kreatywnych nauczycieli, dla których nauczanie polskiego jest pasją. Szkoła Tworzy własne programy nauczania, monitoruje proces dydaktyczny – przeprowadza ankiety, obserwacje, testy sprawdzające postęp w nauce polskiego. Kreatywne programy nauczania, dostosowane są do poziomu i wieku kursantów, dla każdego, kto się zapisuje na kursy dla obcokrajowców Warszawa (kursy dla obcokrajowców w Warszawie).


Dla szkoły Najważniejsze są potrzeby każdego klienta, jego oczekiwania oraz plany językowe. Nauczyciele kierują się także europejskimi normami nauczania, opracowując programy w ramach ogólnie przyjętych poziomów nauczania języka polskiego jako obcego. Szkoła Prowadzi zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania i o różnym stopniu intensywności: kursy semestralne, intensywne 2 lub 3 tygodniowe oraz lekcje indywidualne i kursy j. biznesowego. Szkoła stwarza przyjazną, rodzinną atmosferę. Kadra Przygotowuje lekcje w plenerze, zajęcia konwersacyjne w klubokawiarniach. Nauczyciele wraz z uczniami - oglądają polskie filmy, obchodzą Wigilię i Wielkanoc, wróżą w wieczory andrzejkowe i lepią pierogi...