Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/includes/menu.inc).

Rozwój dziecka zależy od odpowiednich decyzji, gdy jest jeszcze w bardzo młodym wieku. Warto wtedy zadbać o jego edukację

Aktualności

Nauczanie innych niż ojczysty języków przynosi bardzo dobre rezultaty, kiedy zaczyna się ją w młodym wieku. Dobrze jest gdy ci najmłodsi uczą się angielskiego już w wieku przedszkolnym. Wpływa to na późniejsze zdolności językowe. Dziecko wtedy szybciej pojmuje wiele rzeczy, ponieważ mózg najszybciej się rozwija. Dlatego właśnie dużo dzieci w takim wieku uczęszcza na różnego rodzaju zajęcia, także językowe.
przedszkole
Author: Wim Hanenberg.
Source: DuPont
Oczywiście, nie ma co przesadzać, jednak niestety sporo rodziców tego nie chce zrozumieć posyłając swoje pociechy wszędzie, gdzie to tylko możliwe. Zbyt duża intensywność na pewno nie jest dobra i to należy mieć na względzie. Zamiast tego dobrze jest skupić się na konkretnej umiejętności. Skąd taki pomysł? Gdyż język angielski jest jedną z ważniejszych umiejętności we współczesnym świecie, ponieważ uczą się go w każdym niemal zakątku globu, jest bardzo potrzebny w interesach, życiu społecznym, jest konieczny jak chcemy studiować poza granicami naszego kraju.Źródło -

Nawet z bardziej przyziemnych powodów jak turystyka, znając angielski jesteśmy w stanie więcej z tego wyjazdu wynieść będąc na przykład na wakacjach w innym kraju. Ktoś powie, że język angielski jest zbyt powszechny, gdyż coraz więcej osób uczy się innych, bardziej
przedszkole
Author: Nicholas Wang
Source: http://www.flickr.com
lepiej rokujących na przyszłość języków takich jak chiński. Tak się powtarza od wielu lat, a nic to nie zmienia.


Język angielski wiedzie prym i będzie wciąż na czele, gdyż za wiele jest obszarów, w których używa się go do komunikacji. Zresztą, w każdym okresie rządził jakiś język. Swego czasu była to łacina lub też francuski, ten okres trwał całkiem długo, także angielski, który rządzi w XX jak i teraz w XXI wieku znajduje się dopiero na początku drogi. Pozostałe języki, jak na przykład chiński być może będą kiedyś przewodzić reszcie, ale jeśli się to stanie, to w kompletnie innych realiach.

Właśnie dlatego z pewnością warto zapisywać dzieci do takich szkół, tym bardziej, iż dziś mamy spory wybór takich miejsc - zobacz tutaj.

Ten odnośnik do serwisu zezwolenie typu a kieruje do bardzo atrakcyjnej strony, która zawiera równie interesujące dane na omawiany temat.

Najczęściej jak przedszkola anglojęzyczne to w dużych miastach, jak Wrocław, ale zdarzają się też takie sytuacje, iż takie miejsce powstaje w mniejszej miejscowości. To naprawdę świetna inwestycja, warto o tym pomyśleć.