Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/includes/menu.inc).

W dzisiejszych czasach dosyć regularnie organizowane bywają różnego rodzaju konferencje, które wymagają wielkich sal

Aktualności

Ciężko wyobrazić sobie, aby obecny świat był w stanie istnieć bez ustawicznego rozwoju oraz poszukiwania nowych rozwiązań.


Każdy, kto poważnie podchodzi do swej pracy czy osobistego rozwoju, choć raz w życiu był na konferencji.


Księgowi
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu


sale konferencyjne
Author: Skoff
Source: Skoff
Mogą one dotyczyć doprawdy bardzo szerokiego spektrum, jeśli chodzi o tematykę. Konferencje urządza się dla prawników czy ogólnie rzecz ujmując — dla ludzi z jakiejś branży. Wtedy najczęściej trzeba zapisać się na nie z dużym wyprzedzeniem i nabyć bilet wstępu. Firmy, które są organizatorami takich wydarzeń, często mają już różne kontakty, które pozwalają im na przykład na zarezerwowanie sali albo załatwienie kateringu po niższej cenie. Istotne jest to, żeby wszystko było na najwyższym poziomie. Jeżeli dla przykładu wynajmujemy sale konferencyjne, to należy zwrócić uwagę na kilka kwestii. Najważniejsza wydaje się być lokalizacja. Budynek powinien być zlokalizowany blisko centrum i musi posiadać parking, który pomieści auta naszych prelegentów i słuchaczy. Sama sala musi mieć oczywiście klimatyzację, ale również podłączenie do internetu czy rzutnika. W XXI stuleciu to norma. Nikt już nie pisze kredą po tablicy. Oczywiście, najlepiej byłoby, aby znajdował się tam również duży hol lub inna sala, aby można tam było zrobić katering i tzw. przerwę kawową.


Nowe sale posiadają również możliwość zasłaniania okien, gdy na przykład chcemy puścić jakiś filmik i potrzebujemy w konkretnej chwili ciemnego pomieszczenia.