Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/includes/menu.inc).

Znalezienie właściwego sposobu gospodarowania pieniędzmi to gwarancja sukcesu

Aktualności

Powszechnie słyszymy przysłowie, że jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to bez wątpienia chodzi o pieniądze. W tych prostych wyrazach kryje się duża doza słuszności. Okazują się one prawdziwe nie jedynie w ramach relacji międzyludzkich, zarządzanie własnymi środkami to zagadnienie, jakiemu przeważnie dedykujemy całkiem sporo czasu.
Pieniądze
Author: frankieleon
Source: http://www.flickr.com
Do pewnego stopnia z pewnością jest to właściwe, ponieważ bankowość w Polsce to na dzień dzisiejszy stosunkowo trudny temat. Wspomniany stan rzeczy wynika z paru powodów. Jednym z takich powodów, dla jakich czasami mamy problemy związane z inwestowaniem, jest brak odpowiednich wiadomości. Podając przykład jeśli decydujemy się na zaciągnięcie kredytu, powinniśmy przynajmniej teoretycznie świetnie orientować się we wszelakich jego aspektach. W praktyce, niestety, nierzadko sytuacja przedstawia się wręcz przeciwnie, dotykają nas tak zwane ukryte koszty. Co więcej nie zawsze instytucje proponujące rozmaite metody na oszczędzanie pieniędzy i późniejsze ich pomnażanie, po prostu są uczciwe. Czasem oszustwa dzieją się na autentycznie dużą skalę, stratnych klientów jest bardzo wielu, lecz zupełnie nie polepsza to kiepskiej sytuacji, w której się znajdują. Warto zatem stosować się do reguły, żeby w miarę możliwości ufać tylko sprawdzonym firmom. Nie można jednakże nastawiać się ogólnie negatywnie, obowiązkowe jest po prostu zachowanie właściwej dozy ostrożności.Pieniądze
Author: epSos .de
Source: http://www.flickr.com
Pozostając przy tematyce bankowości w Polsce, nie można ominąć chociażby podstawowego scharakteryzowania najbardziej chyba rozpowszechnionego instrumentu finansowego, którym jest z pewnością kredyt. Więc czy opłaca się wziąć kredyt? Na sformułowane w ten sposób pytanie może być nieco ciężko odpowiedzieć, jako, że kredyty z samej ich natury bierzemy wtedy, gdy brakuje nam funduszy. Tym niemniej czasami wzięcie kredytu należy z pewnością uznać za korzystne. Dla przykładu może to mieć miejsce kiedy zamierzamy kupić jakieś dobro w szczególnie korzystnej cenie, jaka jest mniejsza od jego wartości. Można by wymienić cały szereg różnorakich przypadków, gdy ogólnie wzięcie kredytu jest korzystne. Każdorazowo należy jednakże starannie zapoznać się z jego warunkami, żeby uniknąć potencjalnych nieprzyjemnych niespodzianek w przyszłości.