Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/includes/menu.inc).

Znajomość języków obcych jest bardzo istotna - w szczególności angielskiego i niemieckiego

Aktualności

Wiedząc, jak wygląda obecnie życie, musimy zachęcać swoje szkraby od najmłodszych lat do uczenia się języków obcych.


W obecnych czasach ciężko można otrzymać świetną posadę bez znajomości języków obcych.


dokument
Author: Memorial Student Center Texas A&M University
Source: http://www.flickr.com


Znajomość języka angielskiego jest już tak powszechna, że nie jest to już jakakolwiek karta przetargowa w staraniu się o fajną posadę. Zatem warto umieć chociażby dwa języki obce. W Polsce oprócz angielskiego bardzo potrzebny jest język niemiecki. Ze względu na to, że Niemcy to polski najlepszy partner biznesowy, to potrzebujemy osób, które są w stanie się z nimi dogadać. Prawie w każdej płaszczyźnie - od logistyki po księgowość. Trzeba więc zachęcać swoje dzieci do uczenia się języka niemieckiego. Każdy zdaje sobie przecież sprawę z tego, że języków obcych uczy się najszybciej za młodu, kiedy mózg jest jeszcze szalenie chłonny. Zatem jeśli ciekawi nas język niemiecki dla dzieci, to trzeba zapisać je do jakiejś szkoły. Ale nie byle jakiej, która będzie proponowała nudne zajęcia z gramatyki. Jeżeli nie chcemy zrazić naszej kruszyny do nauki, to należy rozejrzeć się za taką placówką, która będzie oferowała interesujące lekcje dla najmłodszych. Warto, aby stawiali oni na naukę dziecka poprzez zabawę. Wtedy nasz mały szkrab będzie chłonął język i nawet nie zauważy, kiedy zacznie rozumieć oraz rozmawiać w nowym języku.
Należy inwestować w przyszłość swoich dzieci. Najistotniejsza wydaje się na pewno znajomość języków obcych, gdyż potrzebne są one niemal zawsze, jeżeli chce się dostać dobrą pracę.