Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/includes/menu.inc).

Praca: w jaki sposób i w jakich miejscach jej szukać?

Aktualności

Sytuacja na na naszym rynku pracy nie prezentuje się najlepiej. Ze znalezieniem zatrudnienia mają kłopoty nie tylko absolwenci studiów wyższych, ale również osoby, które straciły pracę na skutek zmniejszania zatrudnienia. Nie ma się więc co dziwić, że spora liczba osób bez efektu poszukujących pracy decyduje się wyjechać do pracy za granicę.


PRacownik - perspektywa
Author: Chris
Source: http://www.flickr.com
Poszukiwanie pracy jest w naszym kraju sprawą trudną. Nowe miejsca pracy powstają naprawdę rzadko, znalezienie nowego bądź pierwszego zatrudnienia wymaga więc korzystania z najróżniejszych źródeł jego poszukiwania. Dużo osób poszukiwanie zatrudnienia zaczyna od złożenia wizyty w urzędzie pracy. Rzadko jednak wizyta ta kończy się uzyskaniem oferty pracy.

Niemała liczba osób po niezbyt fortunnej wizycie w UP szuka zatrudnienia poprzez ogłoszenia prasowe. Agencja pracy Szczecin, którą oferuje to następna możliwość szukania zatrudnienia. Agencja pracy Szczecin, którą proponuje ma dla osób poszukujących zatrudnienia sporą liczbę ofert pracy nie tylko o charakterze stałym, ale również pracy tymczasowej. Na pewno wśród wielu propozycji znajdą coś dla siebie także osoby, które za pracą postanowiły wyjechać do Danii, Anglii czy Irlandii.

Każda firma, która ma jakichś pracowników musi prowadzić dokumentację kadrową. Prowadzenie takiej dokumentacji wymaga znalezienia kompetentnej kadrowej. Od pewnego już czasu działają w naszym kraju agencje, które oferują outsourcing kadr. Świadczony outsourcing kadr zwalnia posiadacza firmy od konieczności poszukiwania i zatrudniania pracowników zajmujących się sprawami kadrowymi.


Praca w branży IT
Author: hackNY.org
Source: http://www.flickr.com
Korzystając z firmy, rozmaite formalności dotychczas wykonywane przez pracowników działu kadr zostaną przejęte przez firmę outsourcingową. Jest to dla wielu pracodawców rozwiązanie bardzo korzystne. Przede wszystkim firma ponosi mniejsze koszty. Firma funkcjonuje bez żadnych problemów. Najróżniejsze dokumenty są archiwizowane nie tylko w formie elektronicznej, ale również tradycyjnej. Dostęp do danych osobowych osób, które pracują w firmie nie jest możliwy przez osoby do tego nieuprawnione. Stawiając na outsourcing kadr, pracochłonnymi pracami administracyjnymi zajmie się grupa wyspecjalizowanych pracowników.