Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/includes/menu.inc).

Życie jest najważniejszą wartością - jest to oczywiste i dlatego każdy człowiek powinien zaliczyć szkolenie z pierwszej pomocy

Aktualności

Duża część obywateli w naszym kraju posiada prawo jazdy. Podczas lekcji teoretycznych przechodzimy gwarantowany kurs pierwszej pomocy. Jest on jednakże często przeprowadzany powierzchownie.


Wypadek samochodowy
Author: Olgierd Rudak
Source: http://www.flickr.com
Wobec tego duża część dorosłych nie potrafi prawidłowo pomóc poszkodowanym w wypadku i najnormalniej w świecie boi się tych procedur, ponieważ obawiają się, że mogliby poszkodowanemu przez nieuwagę zrobić krzywdę.
Z tego powodu warto w dorosłym życiu odbyć jeszcze raz szkolenie z pierwszej pomocy. Nawet jeżeli mielibyśmy za nie zapłacić, to należy tak postanowić - udzielania pierwszej pomocy. W Polsce codziennie na ulicach są wypadki. Trzeba wówczas wiedzieć jak się zachować i jak udzielić pomocy poszkodowanym. Fajnie mieć poczucie, że w przypadku zagrożenia, będziemy wiedzieli jak uratować komuś życie.


W ostatnich czasach niezwykle modny wydaje się być kurs pierwszej pomocy kurs pierwszej pomocy przedmedycznej dla firm. Przedsiębiorstwa często wykupują dla swoich pracowników takie kursy, ponieważ pragną zwiększyć kompetencje i bezpieczeństwo swojej ekipy - kurs dla firm. Zwykle rzecz idzie o pracowników, którzy mnóstwo jeżdżą i są kierowcami, ale nie tylko. Jest to bardzo dobry pomysł oraz mądrze zainwestowane firmowe pieniądze. Tym bardziej, że takie szkolenia są niezwykle profesjonalne i prowadzone w niewielkich grupach na dobrym sprzęcie.


Szkolenie z pierwszej pomocy może każdemu się przydać w najmniej oczekiwanym momencie. W razie wypadku dobrze jest mieć świadomość co należy robić, a nie stać jak słup soli. Kurs da nam pewność w akcji (med-learn.pl/zespol-szkoleniowy).
Tags: