Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/includes/menu.inc).

Niby kto nie posiada dzisiaj konta?

Aktualności

To wiadome - ciężko działać dzisiaj bez jakiegokolwiek w jednym z banków! Taki osobnik, który z wszelakich powodów nie posiada takiego konta pewnie nie cierpi z tego powodu, lecz ciężko nie zauważyć no jakby nie patrzeć jego znacznego wykluczenia ekonomicznego.
pieniądz
Author: George Carter
Source: http://www.flickr.com
A zresztą nie tylko takowych konserwatystów trzeba zachęcać do otworzenia konta - przecież w wielu przypadkach tak jakby co prawda mamy już konto, lecz cóż z tego wszystkiego, jeżeli akurat naliczane koszty w zasadzie wzbudzają u nas irytację. Chcielibyśmy, aby przynajmniej nasze konto bankowości osobistej było atrakcyjne nie tylko na początku, ale na dłuższy odstęp czasu (przeczytaj też: jakie konto bankowości osobistej polecacie i czemu). Ciężko o takie konta, chociażby dlatego, że kryzys gospodarczy jest doskonałą wymówką dla banków, które wreszcie miały okazję zwiększyć chociażby pobierane opłaty za krajowe przelewy, ale na całe szczęście akurat nasza sytuacja nie jest bardzo zła. Owszem, są beznadziejne oferty bankowe, ale skoro potrafimy czytać, a do tego posiadamy dostęp do Sieci, tak naprawdę bylibyśmy bardzo nierozważni, gdybyśmy nie porozglądali się za najkorzystniejszymi ofertami bankowymi na rynku. No obudźmy się.

Porządne konta znaleźć możemy w chociażby wortalach internetowych, a trzeba mieć na uwadze, że funkcjonuje ich od zatrzęsienia. Gdy wpisujemy w wyszukiwarce stron internetowych słowa kluczowe dot. kont bankowych, znajdziemy dużo informacji. Często są one raczej pisane przez całkowitych dyletantów, którym zależy tylko na kasie z reklam, ale na szczęście jest tak, że na całe szczęście ciężko uznać Internet za ogromny śmietnik, w którym to znalezienie sensownych info dotyczących chociażby tego, który bank na polskim rynku gwarantuje szybkie przelewy za przystępną kasę, naprawdę nie stanowi kłopotu.

A więc zakładajmy konta bankowe, zamykajmy stare, przecież mamy kapitalizm, zatem bez żadnego cienia wątpliwości wcale nie ma takiej sytuacji, iż jesteśmy na całe życie skazani wyłącznie na jedno konto bankowe. Pewnie każdy bardzo dobrze wie, że może zdziałać sporo, jeśli chodzi o konta. W końcu jesteśmy klientami, akurat bez nas banki zbyt daleko nie zajadą!