Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/includes/menu.inc).

Na jakie przedszkole warto się zdecydować we Wrocławiu?

Aktualności

Dobór odpowiedniego przedszkola dla swojego dziecka jest niezwykle istotny. Przedszkole musi zaspokajać potrzeby malca, aby zagwarantować mu bezpieczeństwo i rozwój.
przedszkole wrocław krakowska
Author: markus spiske
Source: http://www.flickr.com


Za moment rusza Rekrutacja do przedszkoli. Sprawdziliśmy, jakie przedszkole w mieście Wrocław jest najchętniej wybierane przez rodziców.


portret - szkolenia
Author: mik Krakow
Source: http://www.flickr.com


Jeżeli chodzi o przedszkole Wrocław Krakowska to jaką warto się zainteresować. To właśnie tam znajduje się przedszkole Bajkowa Przyjaźń, które cieszy się dużą popularnością. Ta placówka pozwala rozwijać pasje i umiejętności maluchów w bardzo komfortowych warunkach. Przedszkole Bajkowa Przyjaźń położone jest w niedalekiej odległości od centrum miasta, lecz w bardzo urokliwym otoczeniu przyrody. W budynku znajdują się cztery przestrzenne sale z wentylacją oraz monitoringiem. Wnętrze przedszkola inspirowane jest stylem skandynawskich przedszkoli. Przeważają tu proste formy i naturalne barwy z wąskiej palety kolorów, uzupełnione o elementy drewniane i miękkie pufy nadające domowego ciepła.


Jeżeli kogoś ciekawi przedszkole dwujęzyczne Wrocław jakie proponuje, Krakowska też okaże się świetnym wyborem, ponieważ jest to przedszkole językowe, które realizuje program kształcenia i wychowania w dwóch językach - równocześnie polskim oraz angielskim. Nauczanie opiera się na zasadzie one person - one language, to znaczy, że jedna osoba komunikuje się z maluchami tylko w jednym języku.
W praktyce wygląda to tak, iż grupą dzieci opiekuje się dwóch nauczycieli - wychowawca (mówiący do dzieci po angielsku) odpowiadający za realizację programu oraz nauczyciel komunikujący (mówiący do dzieci w języku polskim). Zajęcia dodatkowe także realizowane są w dwóch językach.