Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/gimforum.pl/includes/menu.inc).

Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że w XXI wieku trudno pracować, jeżeli nie zna się przynajmniej angielskiego

Aktualności

Bez angielskiego w dzisiejszych czasach ludzie z reguły czują się jak zagubieni. W pracy jest on prawie zawsze wymagany. Przydaje się również podczas wojaży.


prawo1
Source: flickr.com
praca - powiększenie
Author: Richard Grandmorin
Source: http://www.flickr.com


gabinet dermatologii estetycznej
Author: Daniel Lobo
Source: http://www.flickr.com


W dzisiejszych czasach trudno funkcjonować bez języków obcych. Najczęściej rozchodzi się o angielski. Możemy dożyć takich czasów, kiedy będzie on tak samo wymagany w życiu, jak nasz język polski. Patrząc na to, że Polska jest otwarta na świat i handluje z wieloma zagranicznymi firmami, to większość zatrudnionych w niewielkich albo większych firmach musi znać ten język. Bywa to z reguły wymóg.

Każdego dnia bądź zorientowany w tych dziedzinach, które Cię ciekawią. Jeżeli poszukujesz ekstra treści, wejdź w poniższy link, a tam czeka na Ciebie wiele aktualnych artykułów z owego tematu.

poziom języka weryfikuje się z reguły już w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. Bywają też i duże koncerny, gdzie nasz przełożony może być obcokrajowcem. kontakty z nim będą pewnie telefoniczne albo mailowe, ale do tego także potrzebna jest świetna znajomość angielskiego. Angielski przydaje się także w czasie podróżowania, kiedy chcemy dogadać się z taksówkarzem albo pracownikiem kawiarni. Jeśli myślimy, że nasz język nie jest na dobrym poziomie, to nadszedł czas, żeby zapisać się na kurs językowy. Masa placówek prowadzi nawet kursy od totalnego początku. Także każdy znajdzie odpowiedni dla siebie poziom zaawansowania. Ważne jest, aby na takich kursach dużo rozmawiać. Jest to przecież podstawą dobrej komunikacji.


gramatyka jest oczywiście także istotna, ale jednak zdolność mówienia to podstawa. I na pewno każdy pragnie na tyle zaznajomić się z tym językiem, by móc porozumiewać się bez oporów. Najważniejsze to przemóc barierę w sobie.